vjezdová brána
Bydlení

Bezúdržbové kované ploty – sázka na jistotu u nového domu i chalupy

Stojíme-li před otázkou, jak vyřešit oplocení rodinného domu, máme spoustu možností. Některé jsou finančně nákladnější a působí elegantně, jiné splní naše požadavky i očekávání na designové zpracování. A pak jsou ploty, které jsou, dalo by se říci univerzální, hodí se k novostavbě i staršímu domu, působí elegantně i futuristicky a dá se s nimi pracovat přesně podle požadavků zákazníka. Ať už se rozhodnete pro kované či hliníkové ploty, jejichž obliba enormně roste, pak vsaďte na zavedenou společnost s širokým portfoliem realizovaných zakázek.

vjezdová brána

Výhoda kovaného plotu

Kované ploty se vyznačují stálostí, odolností a dlouhou životností. Bezúdržbová úprava vám garantuje minimálně 35 let bez starostí. Pro vás to znamená žádné potíže s korozí. Za touto kvalitou stojí speciální žárové zinkování a povrchové práškování následně vypalované v peci. Tento systém úpravy se aplikuje také na vchodové branky anebo vjezdové samonosné brány. Váš nový kovaný plot bude vyměřen a řešen na míru tak, abyste byli maximálně spokojeni. Na vás je si vybrat vjezdovou bránu i branku pro pohodlný průchod, plotové dílce, ocelové sloupky i základní a dekorativní prvky, s nimiž svůj plot vylepšíte. Někdo si potrpí na barevné rozčlenění, jiní sází na nestárnoucí klasiku v podobě patinování.

Proč právě hliník?

Segment z hliníku získává na oblibě zejména u nových, moderních staveb komerčního i privátního charakteru. Je to dáno tím, že hliník sám o sobě je dnes právem vnímán jako designový prvek. Pokud jej využijete pro okna a vchodové dveře, je žádoucí v tomto trendu pokračovat a nechat si zpracovat hliníkový plot. Zkušený lídr na trhu se může pyšnit více jak 5000 realizacemi. Na českém trhu působí od roku 2004 a za tu dobu se stal silným hráčem na trhu. Přichází s moderními ploty a příslušenstvím, což vám umožňuje maximálně se inspirovat pro výtvor dokonalého plotu.