Bydlení

Buďte na svou novou matraci nároční – vyberte si tu nejluxusnější

zdroj: matrace-best.cz
zdroj: matrace-best.cz

Rozhodli jste se koupit novou matraci, ale vyžadujete od ní skutečně komfortní zdravý spánek s dokonalou relaxací? Pokud se nevyznáte v moderních materiálech a konstrukcích, neztrácejte čas  zdlouhavým studováním internetu, a inspirujte se našimi zaručenými tipy.

Až 30 cm komfortu a relaxace

Ať už máte den jakkoliv náročný, každý večer uléháte do postele s tím, že si pořádně odpočinete, vyspíte se a načerpáte sílu do nového dne. Tyto představy vám hravě naplní komfortní pěnová matrace Spirit Superior Visco od českého výrobce Tropico.

  • Když si na ni lehnete, budete mít pocit, jakoby vás objala. Vaše tělo i mysl se naprosto uvolní. Může za to visco pěna střední tuhosti na povrchu matrace a luxusní potah s 3D ventilací.
  • Když matraci Spirit Superior Visco otočíte na druhou stranu, budete se méně často otáčet a váš spánek bude klidnější – 5 cm studené pěny vyšší tuhosti jsou zárukou pružnosti, pevnosti a stability.
  • Jádro matrace tvoří FlexifoamTM pěna vysokého objemu se speciálním anatomickým systémem – v oblasti ramen a pánve roznese tlak těla a upraví tuhost přímo na míru.
  • Extrémně vysoká výška matrace 25 – 30 cm vám zpříjemní ranní vstávání.

Přemýšlíte-li nad novými pohodlnými matracemi do manželské postele, Spirit Superior Visco je ideální.

Jedinečná úleva a regenerace

Podobný nevšední zážitek vás čeká při ulehnutí na luxusní matraci Curem C 4000. Je to jeden z nejoblíbenějších modelů luxusních matrací Curem, které jsou známé svými  nevšedními komfortními vlastnostmi.

  • Navozují velmi příjemný pocit podobný stavu beztíže, a to díky speciálnímu nástřiku vysokoobjemové viscoelastické pěny CuremfoamTM.
  • Špičkové ortopedické vlastnosti přináší anatomické zóny – vyrovnávají tlak vyvíjený jednotlivými částmi těla, čímž dochází k jejich uvolnění a regeneraci.
  • Navíc kombinace různých tuhostí pěn CuremfoamTM způsobuje dokonalou fixaci páteře při všech polohách spánku – na zádech, boku i břiše. Kosti, svaly ani klouby nebudou zbytečně namáhány, a vy se tak nebudete muset často převracet.
  • Při výčtu předností této matrace nesmíme zapomenout ani na velice příjemný potah prošitý 3cm vrstvou jemné paměťové pěny.  K dostání je i v extravagantní černé barvě.
Luxusní matrace Curem C4000 v exkluzivním černém potahu.
Luxusní matrace Curem C4000 v exkluzivním černém potahu.

Už po první noci poznáte, že matrace Curem C4000 s extrémní výškou 26 cm je skvělou volbou pro všechny, kteří od své nové matrace vyžadují maximální pohodlí, zdravý spánek a příjemnou relaxaci pro tělo i duši. To vše v luxusním a vysoce kvalitním  provedení.