Bydlení v pražských Malešicích
Reality

Bydlení v Malešicích uspokojí každého. Na prodej už je jen posledních pár jednotek

Hledáte pro své bydlení dostatek soukromí, v blízkosti všech služeb, ale stále jen kousíček od přírody? Tato skoro nesplnitelná kombinace se dá najít v Malešickém háji. Jde o rezidenční projekt nových bytů, které nabízí nejen to, ale mnohem více. Na místě vyrostou nové bytové domy s nabídkou rozmanitých bytů. Vyberou si tedy mladé rodiny, solitéři i ti, kteří hledají dobrý způsob, jak zhodnotit své peníze.

Bydlení v pražských Malešicích

Bydlení v pražských Malešicích

Malešický háj – to je velmi příjemné a romantické zákoutí Prahy 10. Je zde zachována skutečná příroda a ta rozhodně nebude narušena tím, že zde vyroste celkem pět nových bytových domů se 107 jednotkami. Návrh je koncipován tak, aby nezasáhl do citlivé rovnováhy mezi lidmi a přírodou která v této oblasti panuje. Bydlení v pražských Malešicích ale není jen o přírodě. Nabízí také skvělou dostupnost do centra, a to ať už prostřednictvím MHD nebo také osobní dopravy.

Nabídka je široká

Byty se nabízí o různé výměře, kdy nejmenší jsou garsoniéry o velikosti 31 m2. I větší rodiny si ale mohou užít pohodlné bydlení v bytech o různých dispozicích a největší komfort nabízí unikátní střešní penthouse s plochou přes 139 m2. Každý byt doplňuje také předzahrádka, balkon nebo terasa a také podzemní parkování a sklepní kóje.

Byty Malešice

Ideální bydlení v Praze

Byty Malešice představují lukrativní a velmi zajímavé bydlení, které má perspektivu do budoucnosti. Jde o lokalitu, která má s ohledem na zbytek metropole velmi zajímavou pozici a do budoucna lze očekávat její další rozvoj. Nákupem bytu tak získáte nejen osobitý domov, ale také lukrativní nemovitost, která půjde v budoucnu snadno prodat. 

Příliš ale neváhejte, k prodeji zbývá už jen pár posledních bytů. Mizí velmi rychle, tak nepropásněte tuto skvělou příležitost. Dokončení stavby je naplánováno na konec roku 2022, takže již na začátku 2023 se můžete nastěhovat. Celý příští rok vás tak už čeká jen těšení se na nové bydlení, které vám bude doslova růst před očima.