Novostavby Praha 3
Bydlení Reality

Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development

Novostavby Praha 3

Pro někoho, kdo celý dosavadní svůj život prožil na malém městě, může být bydlení v hlavním městě metou, na kterou by rád dosáhl. Určitě není náhodou, že se do Prahy lidé z jiných koutů republiky stále stěhují. Mají zde totiž vše, co ke svému životu potřebují – práci, zábavu i bydlení. A právě pro ně vznikají v hlavním městě nové developerské projekty, na jejichž konci stojí nové byty Praha

Developerské projekty v Praze

I v současné době se v hlavním městě staví byty, aby se vyřešil problém s jejich nedostatkem. Jedná se vesměs o moderní obydlí v příjemných čtvrtích. Jedním z nich jsou také nové byty Praha 3 blízko Horního Žižkova. Klidná lokalita bude lákat k žití toho, kdo má rád pohodové prostředí nedaleko centra Prahy. Takové jsou i developerské projekty společnosti Metrostav Development, která aktuálně realizuje rezidenční projekt Byty u parku Na Vackově výstavbou 11 domů. 

Důraz je kladený na vznik prostorných zákoutí a dostatečného soukromí pro všechny obyvatele. Za cíl si společnost stanovila dát život zapomenutým a prázdným místům na Žižkově. Vznikne tu nová rezidenční a obchodní čtvrť, které nebude chybět veškerá občanská vybavenost.

Novostavby Praha pro pohodové bydlení

Dvě stě sedmdesát dva bytů Praha Na Vackově nabízejí různé dispozice od 1+kk až po 5+kk. Moderně pojaté prostory budou ideálním místem k bydlení pro jedince i rodiny s dětmi, kteří zde najdou svůj nový domov. Přítomnost nedalekého parku dává lokalitě poklidný ráz. Obyvatelé si v něm budou moci zaběhat nebo vyvenčit své domácí mazlíčky. 

Samozřejmě že na Žižkově nechybí ani možnost kulturního vyžití. Není proto divu, že se tato oblast zařadila k nejoblíbenějším rezidenčním lokalitám. Lidé tak budou mít na dosah významné pamětihodnosti, stylové restaurace i kulturní centra a kina, takže o zábavu ve svém volném čase budou mít postaráno.