skimmerové bazény
Zahrada

Chcete si užívat léto naplno? Bazén ALBIXON vám zaručí naprostý komfort!

skimmerové bazény

Letní měsíce jsou pro většinu lidí spojeny s radovánkami u vody. A i když drtivá většina Čechů vyráží na týden či dva k moři, zbytek teplých dnů obvykle tráví v tuzemsku. Pokud nepatříte mezi ty, kdo mohou pracovat vzdáleně z libovolného místa na světě, musíte navíc velice pravděpodobně chodit do práce bez ohledu na to, jaké zrovna venku panuje počasí. I tak ale zajisté rádi vyrazíte na víkendový výlet. A hlavně k vodě. To ale někdy může být problém.

Vlastní bazén ALBIXON vám zaručí, že si koupání užijete dosytosti

Jestli nemáte v blízkosti koupaliště, rybník, přehradu či řeku, nejspíš jste rádi, když se k vodě dostanete alespoň o víkendu. Za horkých dnů si tak po práci musíte vystačit se sprchou. Bazény a aquaparky s kontrolovanou vodou jsou navíc vesměs placené a cena vstupného rozhodně nebývá zanedbatelná; vyrazíte-li i s rodinou, bude jediná návštěva znamenat významný zásah do rozpočtu. A u přírodních vodních ploch zase často hrozí přemnožení sinic a dalších škodlivých organismů. Vlastní bazén vám ale zaručí komfortní prostředí. A hlavně si v něm budete moci užívat, kdykoli se vám zamane. Osvěžit se můžete třeba hned po ránu, po příchodu z práce si ve vodě krásně pročistíte hlavu a večer se v ní příjemně uvolníte před spaním. A děti budou naprosto nadšené.

Jaký bazén je ten pravý?

Chcete-li opravdovou kvalitu, pořiďte si bazén ALBIXON. Nabídka zahrnuje několik typů včetně takového, který se do nejmenších detailů přizpůsobí vašim požadavkům. To dokáží bazény vypláštěné těžkou fólií, u kterých si můžete zvolit tvar i hloubku přesně podle vašich představ. Ani opravdu originální a asymetrické provedení není u tohoto typu bazénu problém realizovat. Máte-li naopak rádi klasiku, osloví vás skimmerové bazény. Ty se vyznačují dlouhou životností, stálobarevností a skvělou odolností. Proto u většiny zákazníků vyhrávají. A přelivové bazény s žlabem na obvodu zase využívají vyrovnávací nádrž, která zajišťuje cirkulaci i filtraci vody. Jejich hladina proto může dosahovat až k okraji, aniž by docházelo k plýtvání vodou.