digitální dveřní kukátko
Bydlení

Digitální dveřní kukátko představuje doplněk vhodný pro každou domácnost

digitální dveřní kukátko

Pamatujete si na klasická panoramatická kukátka, která byla běžnou součástí panelákových bytů ještě v minulé generaci? Jistě, měla něco do sebe, zvláště v období bez internetu a dalších moderních technologií. Dnes už ale máme jiné standardy a digitální svět stále víc zasahuje do našich životů. Dveřní kukátka 21. století se dají snadno spárovat se smartphonem, jednoduše nastavit i pro seniory, které chceme ochránit před nezvanou návštěvou nebo pro děti, čekající, než se vrátíme ze zaměstnání.

Hned uvidíte, kdo je na druhé straně…

Děti a senioři mají jedno společné, patří mezi poměrně důvěřivou část populace – a této důvěry mohou někteří lidé snadno využít. Zranitelné blízké přitom můžeme lehce ochránit, stačí instalovat digitální dveřní kukátko, díky němuž budou mít nepřetržitý přehled. Na tuto technologii si snadno přivyknou nejen naši nejmenší, s dostatečně širokým úhlem záběru pak neunikne pozornosti žádná návštěva. A pokud by byla nezvaná, její aktivita se může natočit na kameru a později použít pro účely vyšetřování. Když tedy necháte své blízké o samotě, nemusíte se o ně obávat. Díky tomuto velmi důmyslnému zařízení získají dodatečnou ochranu, která může být i maximálně nenápadná. 

Spolehlivý přenos obrazu na dálku je samozřejmostí

Generace zvyklá pouze na zvonky a mikrofony přenášející hlas bude možná sledovat tuto novinku s údivem, dnešní dveřní kukátka umí na dálku přenášet nejen zvuk, ale hlavně obraz. Noční přísvit, široký úhel záběru a dotykový LCD displej, to jsou další velká plus, která ocení nejen mladé rodiny s dětmi a senioři. Moderní technologie umí ochránit naše obydlí i tehdy, když odjedeme na delší dovolenou. Nahlédněte do pestré nabídky na cel-tec.cz! Přesvědčíte se, že bezpečnost domova není samozřejmost a kvalitní zabezpečovací systém je zárukou klidných nocí.