interiérové dveře
Bydlení Rekonstrukce

Dveře od firmy Grimax

Zařizujete si své nové bydlení nebo předěláváte staré do nového šmrncovního vzhledu a hledáte ty správné dveře a zárubně, které podtrhnou dojem z celého obydlí? Firma Grimax se sedmnáctiletou tradicí na trhu a s více než 50 pobočkami po celé České republice ty správné interiérové, vchodové a posuvné dveře nabízí. Samozřejmě s řadou dalšího příslušenství a možností si je doladit k obrazu svému. Navíc dopravu zcela zdarma poskytuje již při nákupu nad 20 000 Kč a například dodací lhůta velmi žádaných dveří Vasco Doors je pouhých 14 dnů.

Vchodové dveře

Vstup do vašeho domova je to hlavní. Všichni okolo jej vidí, a tak je potřeba přistupovat k němu jako k vaší rodinné vizitce. Vchodové dveře nejsou jen ozdobou, zajišťují vám také bezpečnost vašeho domova a klidné spaní. Proto byste měli vybírat ty z nejkvalitnějších materiálů, které jsou díky nim odolné vůči destrukci. Důležitou věcí je také zvuková izolace. Dáváte-li přednost proskleným dveřím, vybírejte pouze ty z bezpečnostního skla. Výběr barvy a třeba i kukátka jsou pomyslné třešničky na dortu vašich nových dveří.

Interiérové dveře

Nejen vstupní, ale i interiérové dveře nabízejí spoustu možností. V jakém stylu máte zařízené bydlení? Jakou barvu a dekor mají podlahové krytiny? Pořízení nových dveří vám dává šanci na sladění celého interiéru. Nezapomeňte na detaily jako jsou zárubně a kování. Opět zvažte možnost částečně prosklených dveří, které ve vašem bytě lépe propustí světlo i do jeho tmavších zákoutí.

posuvné dveře

Posuvné dveře

Řešíte-li problém s nedostatkem prostoru, nabízí se vám varianta posuvných dveří. Nejenže jsou trendy, ale v malém bytě ušetří cenné centimetry místa. Ve velkých prostorech mohou naopak zastoupit funkci sádrokartonových příček. Posuvné dveře jsou stylovým, elegantním a praktickým výrobkem. Zvážit můžete jejich pořízení i ve shrnovacím provedení.