sekční garážová vrata
Bydlení

Funkční garážová vrata

Rozhodování o koupi něčeho, co nepořizujete zcela běžně, nemusí být zrovna lehkým úkolem. Naštěstí si dnes lze všechno řádně pročíst, prozkoumat a brzy poznáte vlastnosti výrobku, které vás doslova ohromí.

Vrata pro garáže na míru

Také garážová vrata České Budějovice patří mezi produkty, které chcete získat ve výborné kvalitě za příznivou cenu. Není problém sehnat modely na míru, přímo pro vaše potřeby. Sekční vrata se vyrábějí na automatické lince a obsahují sendvičové panely. Každý panel je pak tvořen ze dvou vrstev plechů z oceli a vyplněn polyuretanovou pěnou s přerušeným tepelným mostem. Sekční garážová vrata Praha obstaráte v několika typech. Jedna série se specializuje na garáže s nízkým nadpražím od 100 mm, kde se pružinový mechanismus umisťuje na strany. Vrata se zhotovují v malých rozměrech, mají nízký zdvih z odlehčených panelů. Obvod vyplňuje mrazuvzdorné PVC těsnění. Od klasické sekční řady očekávejte použití pro nejběžnější rozměry garáží. Montují se do místností o různém půdorysu, do budov s rozličnými architektonickými prvky, kde existují odlišné konstrukce stropu a nadpraží. Bezpečnost se zajišťuje díky pojistným zařízením před přetržením pružiny. Tato populární sekční vrata se dodávají rovněž s integrovanými dveřmi.

Výhody rolovacích vrat

Pokud upřednostňujete rolovací vrata, také lze využít možnost výroby na míru podle vašich požadavků. Mezi výhody patří celohliníkové provedení, spolehlivé fungování a během montáže před či za otvor nezasahují vodící lišty do prostoru. Dalším plusem je minimální potřeba prostoru, protože využívají navíjecí box. Hodí se jak pro garáže, tak pro výlohy obchodů. Dají se namontovat i dodatečně do všech otvorů, aniž by to vyžadovaly stavební úpravy. Design si vyberete podle povrchu a barvy, kdy zvolíte buď standardní odstíny ze vzorníku nebo v imitaci dřeva.