Bydlení

Jak si prakticky vybavit kuchyni?

Kuchyně je obvykle srdcem domácnosti. Vždyť je jen máloco hezčího, než když se u stolu sejde celá rodina a společně si pochutnává na právě připraveném obědě či večeři. Aby to fungovalo, musíte se vybavit dobrými pomocníky.

Nepodléhejte nízké ceně! 

Do postavení nové kuchyně investujete třeba několik desítek tisíc, ale na vybavení šetříte. Kupujete si nejlevnější kastroly, nože si vybíráte podle barvy, spokojíte se s méně kvalitními příbory apod. To je největší chyba, kterou můžete udělat. Zatímco krásná skříňka kvalitu pokrmu neovlivní, kvalitní sady nádobí ano. Neřiďte se cenou, použijte rozum a nakupte si špičkové vybavení. Jedině s ním bude vaření radost.

 tescoma ultima Sada nádobí ULTIMA

kastrol tescoma Kastrol PRESIDENT s cedicí poklicí

Jistota kvality 

Při výběru se vyplatí vsadit na osvědčenou značku. Asi nejznámější je v České republice Tescoma a její produkty. Prohlédněte si nabídku na eshop.tescoma.cz. Rázem uvidíte, že i kvalitní pomocníci do kuchyně nemusí být drazí. Výběr podřiďte vašim potřebám. Měli byste mít například více nožů (na pečivo, maso, zeleninu apod.) S jejich výběrem radí tento článek. Co se týče hrnců, jejich provedení musí odpovídat typu varné desky. Pro každodenní používání není dobrou volbou smaltované nádobí, naopak trefou do černého jsou hrnce z nerezavějící oceli. Nikdy nesmíte používat indukční hrnce na jiném než indukčním vařiči apod. Když vybíráte spotřebiče, promyslete si, jestli je budete skutečně využívat, ať neutrácíte za něco, co využijete jednou a poté vrátíte zpět do krabice.

hrnec Presto Hrnec PRESTO s poklicí

 hrnec tescoma Hrnec ULTIMA s poklicí

Na doplňky nezapomínejte 

Vaření bude snadnější, když si koupíte praktické pomocníky. Nesmí chybět například kuchyňské váhy, mlýnky na koření či tyčový mixér. S nimi bude vaření přesnější a rychlejší. Pokud vše nakoupíte na eshop.tescoma.cz a utratíte více než 999 Kč, získáte dopravu zdarma a zboží vám přijde domů následující pracovní den.