Levný plyn a elektřina nemusejí být jen reklamním trikem

levný plyn

Každoročně mnoho českých domácností trne, kdy se jim ve schránce objeví vyúčtování za energie. V drtivé většině jde totiž o nedoplatky, a to ve výši několika tisíc korun. A to představuje samozřejmě pro domácnosti značné zatížení rodinného rozpočtu. Jak by se vám líbilo svěřit se do rukou zkušené firmy, která si zakládá na férovém a otevřeném přístupu stejně jako nabízí cenově dostupné služby a energie?

Levné služby bez skrytých poplatků

Velké firmy s energiemi sází na svou značku, proto si mohou dovolit diktovat si ceny podle svých preferencí. Ovšem menší společnosti sází na proklientský přístup, férové jednání a ve výsledku též výhodnou cenu, aniž by se zákazník musel upisovat k dlouhodobým závazkům. Firma s patnáctiletou praxí vám nabízí možnost snadného přechodu i špičkovou podporu. Na přehledných webových stránkách https://www.epet.cz/ najdete veškeré informace, přesné ceníky i postupy k placení a přepisu odběrného místa. Současně tam nechybí formuláře pro snadné vyřízení. Zajímá vás levný plyn? Pak stačí čtyři kroky a můžete začít šetřit! Nejprve si vyberte novou společnost, jíž pošlete informace o své stávající spotřebě. Na základě toho vám bude připravena nabídka včetně návrhu smlouvy a po podpisu smlouvy a plné moci za vás společnost zařídí kompletní změnu dodavatele, čímž vám odpadne spousta otravného papírování.

Elektřina pro rodiny i firmy

Levná elektřina je nyní dostupná pro domácnosti i podniky. Elektřina je pro chod rodiny a fungování výrobní linky základní veličinou. Přitom vás nemusí stát majlant, jak tomu bylo doposud. Prohlédněte si sekci věnovanou elektřině a seznamte se s přesnými ceníky, eventuálně si spočítejte, kolik vás vyjde levná varianta elektřiny. Vaše pravidelné vyúčtování už nemusí být noční můrou, férové jednání bez skrytých závazků bude zárukou vaší spokojenosti.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.