levný plyn
Bydlení

Levný plyn a elektřina nemusejí být jen reklamním trikem

levný plyn

Každoročně mnoho českých domácností trne, kdy se jim ve schránce objeví vyúčtování za energie. V drtivé většině jde totiž o nedoplatky, a to ve výši několika tisíc korun. A to představuje samozřejmě pro domácnosti značné zatížení rodinného rozpočtu. Jak by se vám líbilo svěřit se do rukou zkušené firmy, která si zakládá na férovém a otevřeném přístupu stejně jako nabízí cenově dostupné služby a energie?

Levné služby bez skrytých poplatků

Velké firmy s energiemi sází na svou značku, proto si mohou dovolit diktovat si ceny podle svých preferencí. Ovšem menší společnosti sází na proklientský přístup, férové jednání a ve výsledku též výhodnou cenu, aniž by se zákazník musel upisovat k dlouhodobým závazkům. Firma s patnáctiletou praxí vám nabízí možnost snadného přechodu i špičkovou podporu. Na přehledných webových stránkách https://www.epet.cz/ najdete veškeré informace, přesné ceníky i postupy k placení a přepisu odběrného místa. Současně tam nechybí formuláře pro snadné vyřízení. Zajímá vás levný plyn? Pak stačí čtyři kroky a můžete začít šetřit! Nejprve si vyberte novou společnost, jíž pošlete informace o své stávající spotřebě. Na základě toho vám bude připravena nabídka včetně návrhu smlouvy a po podpisu smlouvy a plné moci za vás společnost zařídí kompletní změnu dodavatele, čímž vám odpadne spousta otravného papírování.

Elektřina pro rodiny i firmy

Levná elektřina je nyní dostupná pro domácnosti i podniky. Elektřina je pro chod rodiny a fungování výrobní linky základní veličinou. Přitom vás nemusí stát majlant, jak tomu bylo doposud. Prohlédněte si sekci věnovanou elektřině a seznamte se s přesnými ceníky, eventuálně si spočítejte, kolik vás vyjde levná varianta elektřiny. Vaše pravidelné vyúčtování už nemusí být noční můrou, férové jednání bez skrytých závazků bude zárukou vaší spokojenosti.