krbová kamna
Bydlení Dům a stavba

Moderní krby pro milovníky designu

Chcete-li domovu dodat pomyslné teplo rodinného krbu, začněte pořízením moderního krbu. Protože plápolání ohýnku, praskání polen a vůně dřeva umocní každé setkání s rodinou a přáteli v obývacím pokoji či hale. Ať už vsadíte na tradiční krbová kamna nebo obestavíte teplovodní krbové vložky, získáte originální doplněk slibující vždy jedinečnou podobu vašeho interiéru. Na výběr máte zajímavé varianty, které jsou nejen praktické, ale zároveň ekonomické na provoz. Šetřete svou kapsu i životní prostředí a investujte výhodně!

Podle vašich představ

Klasické provedení krbů postupně nahrazuje například jejich ustavení doprostřed místnosti či obestavění podle individuálních požadavků. Díky tomu může být krb umístěn podle potřeb zákazníků tak, aby poskytl ještě úložný prostor pro dřevo anebo sousedil v blízkosti okna. Díky tomu získají krby čelní podobu, zaplní nevyužitý roh v místnosti. Dejte šanci také otevřeným krbům, mezi nimiž si vyberou milovníci klasiky i moderních detailů. Stačí si vybrat z nabídky a užívat si nezaměnitelné kouzlo ohně.

Chcete-li spořit peníze, vsaďte na krbová kamna nabízená hned v několika variantách. Kromě typických kamen na dřevo své fanoušky získávají i krbová kamna na pelety s pohodlnou obsluhou a nenáročnou údržbou. Pro automatický provoz stačí nasypat pelety do krbového zásobníku a užívat si vytoužené teplo po celý den.

Servis včetně poradenství

Jestliže si nevíte rady při pořízení kamen a krbu, obraťte se na profesionály, kteří zajišťují poradenství a pomůžou vám vybrat vhodnou variantu vytápění. Kromě samotné realizace krbových kamen jsou známí svými elegantně řešenými nerezovými komíny s mnoha benefity. Mezi hlavní přednosti určitě patří jejich snadná montáž, lehký nerezový plášť z materiálů prémiové kvality a především originální vzhled uvnitř interiéru i zvenčí.