Bydlení

Nemáte rádi žehlení? Využijte žehlení od profesionálů

shutterstock.com
shutterstock.com

Existuje sice malé procento žen, které tvrdí, že u žehlení přijdou na jiné myšlenky. Ale drtivé většině žen při žehlení naskakují pouze nenávistné myšlenky vůči stání u žehlícího prkna. Nudu u žehlení lze zmírnit sledováním televize, ale bolavá záda od naklánění nad žehlením neošálíte. Pomoc je ale jednoduchá. V dnešní době již není žádným výstřelkem objednat si žehlení od profesionálů.

Konec útrpnému žehlení

Stejně jako není problém objednat si velký úklid nebo pravidelný úklid domácnosti, můžete využít také žehlení od profesionálů. To lze objednat buď jako součást pravidelného úklidu nebo samostatně.

Zatímco žehlení triček nebo ručníků není tak náročné, každá žena vám potvrdí, že žehlení košil je úmorné a zdlouhavé. Profesionálně vyškolené dámy si však dokáží hravě poradit s každým prádlem. Výsledkem bude dokonale vyžehlené prádlo bez jediného skladu, aniž byste museli hnout prstem. Ušetřený čas a energii můžete věnovat svým dětem, širší rodině, vyřídit běžné pochůzky nebo jednoduše relaxovat po náročném dni v práci.

Prakticky v každém větším městě sídlí nějaká úklidová firma. Některé z nich nabízí kromě úklidu i žehlení. Například společnost Lidská síla působící v Praze a Brně umožňuje objednat také žehlení prádla. Některou ze svých prověřených a vyškolených pracovních sil k vám může poslat vyžehlit prádlo již do 24 hodin od objednání služby.

Jak probíhá žehlení od profesionálů?

Objednávku lze provést jednoduše přes internet. Platba se provádí kartou. Objednat lze žehlení libovolného typu prádla, včetně košil nebo dokonce látkových plen. Cena žehlení se odhaduje nejen podle množství prádla, ale také podle jeho typu. Je pochopitelné, že ručníky budou vyžehleny rychleji než pánské košile. Proto je pro přesnější odhad ceny na stránkách Lidské síly šikovná kalkulačka. S její pomocí snáze odhadnete celkovou cenu za provedenou práci.

Vyžehlené prádlo, zdroj: shutterstock.com
Vyžehlené prádlo, zdroj: shutterstock.com

Pro utvoření hrubé představy o ceně uvádí společnost na svých stránkách, že žehlení koše prádla vyjde zhruba na 169 Kč, vrchovatý koš stojí dvojnásobek. Přesnější cenu potom zjistíte vyplněním přesnějších údajů do kalkulačky.

Pro objednanou paní na žehlení stačí připravit koš s prádlem, žehličku a žehlící prkno. Při první návštěvě seznámíte paní se svou domácností a ponecháte ji, aby si se žehlením poradila. Během žehlení můžete zůstat doma a věnovat se jiné práci nebo dětem. Ale pokud chcete, můžete vyrazit i na pochůzky mimo domov nebo na dětské hřiště. S paní si pouze domluvíte, zda má pouze zabouchnout dveře nebo zamknout a klíče hodit do schránky.

Pokud byste objednávali žehlení pravidelně, budete mít zajištěno, že k vám bude docházet stále stejná osoba. Tu již budete znát a budete k ní mít důvěru. Potom je možné předat ženě klíče od bytu, aby mohla přijít vyžehlit třeba v době, kdy jste v práci. Není nic příjemnějšího, než přijít unavená z práce a doma nalézt perfektně vyžehlené prádlo.