nátěry fasád
Bydlení

Nová fasáda nebyla nikdy dostupnější

Jen si představte, že se nabízí finální řešení pro vaši poničenou fasádu společnosti. Jak by se vám líbilo na stěny aplikovat logo společnosti, popřípadě heslo a slogan? Víte vůbec, že i původní fasádu lze opravit a dát ji novou, modernější a zdravější podobu? Určitě se shodneme na tom, že fasáda je jakýmsi kabátem každé budovy a pokud bydlíte v rodinném domě, popřípadě řešíte fasádní omítky u chaty či garáže, je důležité zachovat ráz budovy a přizpůsobit jemu i styl fasády. Pokud hledáte vhodnou firmu zajišťující fasádní malířské práce, opravy a renovace fasád či jejich péči proti plísním a řasám, obraťte se na zkušeného lídra působícího v hlavním městě.

nátěry fasád

Firma Aghammer drží pevnou pozici na českém trhu od roku 1996. Za jejich jménem stojí řada významných projektů, díky nimž se společnost zapsala mezi velmi schopné firmy s krátkými objednacími termíny a atraktivním cenovým portfoliem.

Tři balíčky pro zákazníky

Malíři pokojů Praha si pro vás připravili tři značně atraktivní cenové nabídky, s nimiž pokrývají celé spektrum klientů. A to od zákazníků, kteří si veškeré okolní práce udělají raději sami a nevyžadují žádnou odbornou péči o nábytek či pomoc při zakrývání, až po velmi náročné klienti, pro něž je stěžejní zadat práci a přijít, jak se říká, do hotového. Při finálním výběru obchodního partnera si vám firma garantuje veškeré malířské práce i na splátky a to bez navýšení a stejně tak možnost bezplatného vyřízení pojistné události. Zní to skvěle, viďte?

Těšte se na novou fasádu i interiérové malování

Jestliže máte poměrně novou fasádu, na které se podepsaly externí vlivy a třeba i smog či znečištění z okolních průmyslů, máte jedinečnou příležitost nechat si ji vyčistit, eventuálně si nechat poradit, jak o fasádu v dalších letech pečovat a zajistit její zánovní vzhled po delší dobu. Velmi často se firma Aghammer setkává s požadavky na čištění, nátěry fasád a rekonstrukce fasád, aby splňovaly požadavky na zkrášlení nemovitosti i zvýraznění.