nábytek
Bydlení Zahrada

Posezení pro verandu, terasu nebo zimní zahradu

Léto je v plném proudu a i když slunné dny střídá vydatný deštík, máte nejvyšší čas zahájit zahradní sezónu. To znamená, že se z vnitřních prostor pomalu přesouváme ven a užíváme si nejen letní oslavy na zahradě, ale také odpočinek na terase, opalování na balkóně a chvíle klidu na verandě. Pokud váš starý nábytek dosluhuje, máte skvělou příležitost pořídit za výjimečné ceny nové židle, stolky a další nábytek, s nímž překvapíte každou návštěvu. Skvělý odpočinek vám zajistí pohodlná křesla s polstrováním v nadčasovém designu.

Nábytek vhodný do exteriéru

Nemusíte zoufat, pokud nemáte krytou terasu a na vaše zahradní vybavení prší. Moderní materiály jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a slibují dlouhé roky použití. Je to především speciální stálobarevný a tvarově daný nábytek, který se velmi jednoduše udržuje a vypadá stále parádně. Seženete jej navíc v atraktivních barvách, díky nimž se vaše zahrada promění v paletu odstínů a vůbec nebude vadit, když budou židle červené, křeslo modré a stolek ve žlutém provedení.

Jestliže vybíráte nový nábytek, zvažte všechna pro a proti různých sestav a nábytkových souprav, kde zpravidla najdete křesla a židle. K nábytku vždy volte dostatečně velký a vysoký konferenční stolek, kam lze odložit kávu, postavit občerstvení pro hosty nebo odložit rozečtenou knihu. Konferenční a odkládací stolky v mnoha stylech koupíte online. Více na Atan.cz, e-shopu se zajímavými cenami i širokým portfoliem produktů.

Stolek – univerzální kousek kamkoliv

Konferenční stolek najde využití prakticky kdekoliv. Neobejdete se bez něj v obývacím pokoji při popíjení odpoledního čaje a stejně tak vám skvěle poslouží v domácí pracovně nebo na chodbě, kde umí plnit funkci úložného prostoru a odkládací plochy. Záleží pouze na vás, zda dáte přednost moderním menším stolkům, popřípadě vsadíte na klasiku ve dřevě, která dokonale doplní vaše stávající prostory.