Dekorace a bytový textil

Potěšte návštěvníky vašich lázní příjemným a elegantním textilem

V posledních letech značně roste popularita příjemných wellness pobytů. S tím se samozřejmě pojí neustálý konkurenční boj, kdy si jednotliví provozovatelé snaží navzájem přebrat co nejvíce návštěvníků. Kvůli tomu jsou klienti rok od roku náročnější a dokáže je rozhodit každá maličkost. Jakou roli v tomto odvětví hraje textil? 

Poskytněte luxus 

Nezáleží na tom, jaké specifické služby poskytujete, zákazníci si k vám jezdí odpočinout od svých životů. Přesně proto očekávají dokonalé prostředí, v němž je každý detail promyšlený na sto procent. To přirozeně platí i pro bytový textil.

Zvláštní pozornost si zaslouží hlavně ručníky a župany. Určitě vybírejte pohodlné materiály, které jsou vhodné i pro alergiky a další citlivé osoby. Nezapomeňte ani na kvalitní předložky, díky nimž nebudou muset vaši klienti chodit po studených dlaždičkách.

Spousta majitelů wellness resortů podceňuje záclony a závěsy na okna. Tyto pomůcky nejen opticky oddělí interiér plný klidu od divokého světa venku, ale zároveň poskytnou hostům tolik důležité soukromí. Nikdo není příliš rád, když na něj civí zvědavé pohledy ostatních hostů. 

Elegantní pokoje 

Pokud potřebujete inspiraci, nenechte si ujít pohled na hotové voálové záclony a klasické hotové záclony. Po rozkliknutí daných odkazů se před vámi objeví desítky a desítky krásných variant, z nichž si určitě vyberte.

Zapomeňte na nakupování za maloobchodní ceny. Jako podnikatelé máte nárok na mnohem výhodnější podmínky. Oblíbený e-shop Luxora nabízí majitelům hotelů výrazné množstevní slevy, díky nimž ušetříte tisíce a tisíce korun. To platí pro všechny druhy textilu. K tomu připočtěte dopravu zdarma u objednávek nad 1 500 Kč a možnost vyzvednutí na 374 výdejních místech po celé České republice.