nemovitosti Praha 6
Reality

Realitní kancelář Praha 6 vám zprostředkuje koupi a prodej bytových i nebytových prostor

Hlavní město nabízí spoustu možností a pracovních příležitostí. Není tedy divu, že se do Prahy stěhuje spousta lidí z ostatních koutů republiky, kde se jim tolik nedaří. Velkoměsto může být pro mnohé splněním jejich snu, ať už se týká vysněného bydlení, podnikatelské činnosti nebo kulturních či sportovních zážitků, kterých naše matička měst nabízí nepřeberné množství. Praha je ideálním místem pro toho, kdo miluje ruch velkého města, přičemž si může vybrat, ve které městské části se usadí. Zajímavá pro život i práci je také Praha 6.

nemovitosti Praha 6

Kupte nemovitost ve spolupráci s realitkou

Pokud hledáte vhodné nebytové prostory pro svoji kancelář, můžete se podívat po nabídce realitní kanceláře Praha 6, do které spadají například Ruzyně, Suchdol, Břevnov. S realitkou se vám bude místo pro vaše podnikání lépe nacházet, protože realitní pracovníci mají většinou dokonalý přehled o nabídkách ve své lokalitě a vědí, co konkrétně lidé aktuálně prodávají. Proto vám mohou vytipovanou nemovitost doporučit a vy nemusíte sami nijak složitě hledat v inzerátech.

Nechte prodej bytu nebo domu odborníkům

Realitní kancelář vám pochopitelně ulehčí i prodej bytu Praha 6, protože je na to připravená. Pomůže vám váš byt nebo rodinnou vilu upravit tak, aby na fotografiích vypadaly zajímavě a upoutaly na první pohled případného zájemce. Současně nemovitost nechají profesionálně nafotit. A to není všechno. Odborně vyškolené pracovnice z realitní kanceláře Praha 6 provedou analýzu a stanoví reálnou tržní cenu nemovitosti. 

Navrhnou cílenou inzerci, marketing na míru nebo přímo osloví potenciální zájemce z okruhu vlastní databáze. Tím ulehčí prodejci prodej bytu nebo domu i tím, že zajistí jejich prohlídky s předem prověřeným zájemci. Tomu ulehčí úschovu kupní ceny nebo vyřízení státní dotace Nová zelená úsporám, s níž je pořízení nemovitosti výhodnější.