křídlové brány
Bydlení Dům a stavba

Spolehlivý domov s puncem originality

Tak by se dal rozhodně nazvat dům, u kterého nechybí bezpečnostní prvky. Tím základním jsou bezesporu kvalitní okna a dveře. Abyste si mohli dopřát zasloužené soukromí a klid, rozhodně se vyplatí investovat do plotu. Plot plní nejen ochrannou funkci, zároveň slouží jako vkusný doplněk celkového bydlení a podle stylu dotváří ráz stavby. Velké oblibě se těší hliníkové ploty, u nichž nejste vázáni na jeden design, máte spoustu variability a v neposlední řadě vám odpadají starosti s údržbou. Jestliže hliníkový plot zvažujete, eventuálně ho již doma máte, pak je dobré investovat ještě do brány.

Vjezdové brány

Brána pro komfortní parkování

Moderní stavby myslí na dostatečný prostor pro parkování za zavřenými vraty. Vjezdové brány musí splňovat náročné technické zajištění a možnosti snadného ovládání přímo z vašeho vozu či domu. Výplně vjezdových bran mohou být z mnoha materiálů, od železa, dřeva a plastu až po nadčasový hliník. Neomezujte se údržbou, nelimitujte se vzory či barvami. Díky hliníku si smíte dovolit různé typy bran, velké množství vzorů, barev a pro náročné zákazníky se nabízí i vypálené číslo domu nebo jméno majitele či firmy přímo na vjezdové bráně. Záleží pouze na vás, zda chcete plné brány bez dekoru, eventuálně dáváte přednost jemným dekoracím. S vjezdovou bránou pak jednoduše sladíte celkový plot, branku pro vstup či balkonové zábradlí.

Výplně vjezdových bran

Cenová nabídka z rukou profesionálů

Zajímavým řešením jsou křídlové brány kombinující ocel a hliník, před jejichž instalací je nutno se přesvědčit, že máte pro obě křídla dostatek prostoru pro plné otevření. Pokud si nevíte rady, využijte bezplatného poradenství zkušených odborníků, s nimiž vyberete ideální provedení a to v barvě i designu. Společnost zabývající se hliníkovými ploty, bránami, balkonovým zábradlím a pergolami, vám zajistí zaměření, pomůže s výběrem a následně obstará instalaci. Věřte profesionálům s letitými zkušenostmi a velmi pozitivně hodnocenými realizacemi. Uvidíte, že se přidáte na seznam spokojených zákazníků.