Bydlení

Únavy vás pomou zbavit kvalitní matrace

Cítíte, že se potřebujete konečně pořádně vyspat? Budíte se ráno unavení a bez energie? Možná hledáte příčinu někde jinde, než tam, kde skutečně je. 

Mnohdy si myslíme, že za naší únavou stojí špatná strava, rychlý životní styl nebo málo odpočinku. Často je to ale „jen” špatná matrace, na které trávíme spánkem 1/3 našeho života. Zdravý spánek je jedním z hlavních pilířů, na kterých stojí kvalita našeho života. Tak udělejte první velký krok a investujte do něj!

Představujeme vám specialistu na výrobu matrací a prodej doplňků, společnost Bazyl.cz. Nejedná se o pouhý prodej, ale také o odborné poradenství při výběru té nejvhodnější matrace pro vás. Jedině výběrem vhodné matrace docílíte při odpočinku nebo spánku efektivní relaxace. 

Co dokážou kvalitní matrace?

Dobrá matrace musí být prodyšná, komfortní a především s dobrou oporou páteře. Zároveň má také dlouhou životnost. Velmi oblíbené jsou ortopedické matrace vyrobené z několika vrstev pěn různých typů a tuhostí. To jim zajišťuje všechny výše zmíněné vlastnosti. Tyto matrace jsou speciálně navrženy tak, aby co nejméně zatěžovaly klouby a záda. Tělo ve spánku správně podepřou a zároveň nikde netlačí. 

Stoprocentně přírodní jsou matrace s kokosovými vlákny. V čem tkví jejich unikátnost? Kokosové vlákno je přirozeně antimikrobiální, nezadržuje roztoče, a matrace, které tento materiál používají, jsou tak ideální pro lidi, kteří trpí alergiemi a citlivostí na chemické látky. 

Spolehněte se na kvalitu

Společnost Bazyl.cz používá při výrobě matrací vysoce kvalitní certifikované materiály (studené pěny, PUR pěny, vysoce komfortní termoelastické paměťové pěny a LATEX), které prošly náročnými testy na zdravotní nezávadnost. Důkazem jsou certifikáty ÖKO-TEX® Standard 100.

V nabídce Bazyl.cz jsou nyní matrace v akci 1+1 nebo se slevou až 50 %. Navíc dostanete dárky za nakoupené zboží.