bazénové příslušenství
Dům a stavba Zahrada

Zapuštěný bazén z odolného materiálu

Jestli hledáte ideální řešení pro venkovní instalaci, zvolte skimmerový zapuštěný bazén, kterému nechybí odolný materiál s životností až padesát let. A jak bude vypadat? Můžete vsadit na unikátní tvar, který vybere vaše vlastní fantazie. Nic není nemožné! 

bazénové příslušenství

Laminátový a skimmerový bazén

K dalším oceňovaným přednostem skimmerových bazénů se řadí UV stabilizace, dlouholetá stálost barev a dobrá pevnost a tvárnost materiálu. Uvidíte, že blankytně modrá barva materiálu patřičně zvýrazní krásu čisté vody uvnitř. Pokud se rozhodujete mezi laminátem a skimmerem, mechanické vlastnosti a odolnost jsou takřka srovnatelné. U laminátových počítejte, že se zhotovují jako monolitické nádrže podle typizovaných forem, což znamená, že nelze změnit jejich velikost, umístění schodů, tvar a hloubku. Na druhou stranu nabízí větší množství barevných alternativ. Současný přelivový bazén znamená luxusní řešení pro uživatele. Jednotlivé druhy vypadají nejen pěkně po designové stránce, ale vzhled dotváří voda sahající až k hornímu okraji, čímž se vytvoří rovina s okolním terénem. Nepotřebuje vyrovnávací nádrž, protože vše zaručí filtrace a cirkulace. Hrana je unikátně zaoblena. Lze si vybrat z několika standardních rozměrů. 

Bazénové příslušenství usnadní péči o vodu v bazénu

Existuje spousta zajímavých výrobků, které vám značně pomohou s udržováním čistoty v bazénu. Mezi vyhledávané bazénové příslušenství patří například slaná úprava vody. K výhodám náleží nevysušování pokožky, antiseptické účinky, šetrnost k životnímu prostředí, nízké provozní náklady a možnost užívání i osobami s citlivou pokožkou. Oceníte také tepelná čerpadla s minimálními provozními náklady, které se dají napojit na vířivé vany. Ovládají se digitálně a využijete přírodní energii z okolí, kdy se pomocí čerpadla ohřívá voda v bazénu.