Bydlení

Kolik stojí vestavěné skříně na míru?

shutterstock.com
shutterstock.com

Přemýšlíte o pořízení vestavěné skříně do vaší domácnosti? Jde určitě o dobrou myšlenku. Zvláště tehdy, chcete-li uspořit co nejvíce místa a zároveň požadujete, aby skříň dobře zapadla do celkového vzhledu místnosti. Obávat se nemusíte ani ceny. Jak si ukážeme, vestavěné skříně nejsou zas tak drahou záležitostí, jak se mnozí lidé mylně domnívají.

Vestavěný nábytek se dá použít například tehdy, objednáváte-li si realizaci kuchyně na míru. Úspora místa, atraktivní design a příznivá cena – to jsou hlavní přednosti tohoto typu nábytku. Kvalitní produkty vám nabízí společnost JN Interier, která se specializuje na výrobu nábytku na zakázku. Zhotoví vám skříně dle vašich představ.

Skříň klasických rozměrů stojí 20 tisíc korun

A na kolik vás taková vestavěná skříň tedy vyjde? Jako příklad uvedeme skříň, který má rozměry 150 cm na šířku, 260 cm na výšku a hloubka činí 60 cm. Tyto rozměry jsou zcela dostačující k tomu, aby se do skříně vešly oděvy, ale například i nepoužívané předměty, které vám doposud v domácnosti zbytečně zabíraly volné místo.

Společnost JN Interier je schopna vám vestavěnou skříň o těchto rozměrech zhotovit v ceně již kolem 20 000 Kč. Výslednou sumu samozřejmě ovlivňuje volba materiálů. Nejčastěji se pro výplň používá lamino, její povrch je pak zpracován v imitaci dřeva. Vestavěné skříně pořídíte i s praktickými posuvnými dveřmi, které se pohybují po kolejnici. I toto řešení je vhodné z hlediska úspory místa.

JN Interier vám vytvoří cenovou kalkulaci

Více informací o nabídce společnosti JN Interier naleznete na webových stránkách jninterier.cz. Zde najdete také další ukázkové cenové kalkulace, na základě nichž si utvoříte lepší představu o tom, na kolik vás pořízení vestavěné skříně či kompletní kuchyně na míru vyjde. Na webu nechybí ani zajímavá fotogalerie kuchyní, která vám může být dobrou inspirací.