Bydlení

Moderní dům na klíč – neslevujte ze svých snů

Když se řekne dům na klíč, mnoho si lidí si představí prakticky nefunkční modely domů, jež jsou typizované a mají jen omezené možnosti úprav. Přesným opakem jsou domy na klíč pod taktovkou stavební firmy Wobau. Tady se totiž snoubí design a profesionální architektura. Sehraný tým projektantů, architektů, specialistů na energetiku a stavařů vám garantuje komplexní služby od samotného návrhu se všemi vašimi zakomponovanými požadavky až po projekci a kompletní realizaci bydlení. Jejich pole působení se postupně z Ostravy rozšířilo do celého Moravskoslezského kraje a na svém kontě mají velmi pozitivní reference.

Čím náročnější, tím lepší

Rodinné domy na klíč jsou v dnešní době skvělou investicí, a to mimo jiné díky  zajímavé dotaci Nová zelená úsporám. Rozhodnete-li se pro domy na klíč Ostrava, čeká vás do posledního detailu vyladěný servis včetně neustálé podpory zkušeného týmu odborníků. Ti vám poradí, jak nejlépe dům situovat, aby byl maximálně energeticky samostatný a úsporný pro váš budoucí život. Stejně tak vám poradí s řadou vychytávek, aby se stalo bydlení skutečným zážitkem a vaší každodenní radostí.

Wobau

Webové stránky mnoho napoví

Stejně tak domy na klíč Rýmařov, kde má firma své silné zastoupení a řadu realizovaných projektů, pracují s nejnovějšími stavebními trendy a materiály pro komfortní bydlení. Ve svém portfoliu má společnost různé projekty včetně oblíbených bungalovů a pasivních domů. Soustředí se též na luxusní domy a vily, nízkoenergetické bydlení a nulové domy s vlastním soběstačným provozem. Díky široké specializaci dokáží zaujmout zákazníky napříč cenovými i energetickými představami a vyjít vstříc jejich individuálním požadavkům, o tom ostatně svědčí rovněž reference. Na detailně propracovaných webových stránkách naleznete veškeré podstatné informace včetně praktického kontaktního formuláře a již dokončených zakázek, mezi nimiž kromě nových staveb nechybí i rozsáhlé rekonstrukce. Nebojte se vyslovit své sny o dokonalém bydlení nahlas a sledujte, jak sehraný tým dokáže vaše představy proměnit v realitu pro spokojený život – ať už mladé rodiny, staršího páru nebo náročných byznysmenů.