Bydlení Dům a stavba

Moderní LED světla pro bydlení

Vkusné, nadčasové a navíc úsporné – přesně takové je osvětlení LED. Najde totiž využití nejen u vás doma, kde domovu vdechne opravdový styl, jednoduché ovládání a opravdu fantastický design i vysokou svítivost, ale také se hojně využívá v průmyslových halách či jako veřejné osvětlení. LED světla různých tvarů a velikostí mají uplatnění prakticky kdekoliv.

Proč právě LED?

Oproti klasickým žárovkám, jimž dávno odzvonilo, umí moderní LED světla vždy překvapit. V první řadě zaujmou dlouhou životností, kterou neovlivňuje ani časté vypínání a zapínání světel. Extrémní životnost dokazují desítky tisíc hodin svítivosti a mnohonásobně vyšší účinnost než u klasických vláknových či lineárních žárovek. LED osvětlení se velice rychle rozsvěcuje v řádu milisekund, a to prakticky ihned na plný výkon. Tato světla také neobsahují rtuť či jiné nebezpečné a toxické látky a jsou vysoce odolná vůči mechanickému poškození. Ovšem jako každá věc, i LED světla mají své proti. Tím hlavním může být pro někoho vyšší pořizovací cena. Pokud si ale spočítáte využitelnost a životnost, zjistíte, že za vyšší cenu získáte funkční světla pro bydlení i podnikání a cena se vám vlastně velmi rychle vrátí.

Pod taktovkou profesionálů 

Nespornou výhodou pro funkční LED osvětlení je využitelnost ve veřejném sektoru i průmyslu různého charakteru. Využívá se například pro osvětlení hal, sportovišť, tenisových kurtů či fotbalových hřišť a tělocvičen. Pokud také zvažujete nová světla, pak se svěřte do rukou odborníků a nechte si vypracovat cenovou nabídku i možnosti montáže u zavedené společnosti s letitou praxí. Jejich přehledně rozdělený sortiment zahrnuje i speciální LED osvětlení pro růst rostlin či specifická LED svítidla do výbušného prostředí. Webový portál zavedené společnosti zahrnuje i časté otázky a odpovědi a reálné reference od spokojených zákazníků z řad firem i soukromých osob.