malíř
Bydlení

Malířské práce: Kompletní realizace podle požadavků zákazníka

Na první pohled je již vidět, že stěny vašeho bytu zoufale volají po novém nátěru? Čas od času je třeba jim věnovat svou pozornost a opatřit je čistou malbou, jež by překryla špínu, která na nich ulpěla během let, co v bytě bydlíte.

Malování pokojů v Českých Budějovicích

Pokud hledáte služby malíře, nejspíše se budete dívat ve svém nejbližším okolím, jestli se právě tam nenachází někdo, kdo malířské práce nabízí. Je to takto nejpohodlnější, protože obvykle je nutné vedle vymalování platit i dopravu malíře. Je tedy zbytečné si nasmlouvat malíře ze sousedního kraje.

Pro obyvatele Budějovic se ideálním řešením jeví malířství z Českých Budějovice, jež nabízí dopravu po městě zdarma. Vedle toho získá zákazník zdarma nezávazné měření a konzultaci. Toto je nutné především kvůli stanovení celkové ceny za vymalování, aby se zákazník mohl svobodně rozhodnout, jestli je to pro něho výhodné, nebo nikoliv.

Jak se stanovuje cena za vymalování?

Úplně nejjednodušší je, máte-li k dispozici webový kalkulátor ceny, s jehož pomocí si orientačně cenu za malířské práce snadno vypočítáte. Vychází se přitom z výšky, délky a šířky pokoje. Pak záleží na tom, jestli chcete vymalovat strop, nebo nikoliv. Cena malování pokoje bude rozdílná podle použité barvy – například vymalování pokoje bílou ekonomickou barvou vyjde levněji, než když použijete nějaký barevný odstín. Obvykle si malíř účtuje dva nátěry včetně drobného sádrování a použitého materiálu.

Nátěry oken a dveří šetří vaše finance

Když už se pustíte do nového vymalování bytu, za úvahu určitě stojí také nové nátěry oken a dveří. Ty totiž dokážou oddálit nutnou výměnu oken tím, že chrání dřevo před puchřením nebo drolení vlivem vzdušné vlhkosti. Kvalitní nátěr umí prodloužit životnost těchto stavebních prvků a vám ušetřit finanční výdaje.