Bydlení

Sport, který neunaví

kokiskashop.cz
kokiskashop.cz

V dnešním uspěchaném světě je vše poháněno neviditelným motorem doby. Žijeme rychle, ve stresu a neumíme odpočívat. Jenom ti chytřejší vědí že aktivní odpočinek, který je možno pojmout zábavnou formou, je mnohem více než nudné nicnedělání. Někteří si vyčistí hlavu běháním, cyklovýlety nebo turistikou. Za deště hledejme nenáročné relaxační aktivity pod střechou. Stolní fotbálky a kulečník patří k oblíbené sportovní zábavě. Proč ne.

Zkuste to

Možní odpůrci hry v kulečník možná netuší, o co přicházejí. Skvělá domácí zábava, přátelské klubové zápolení, ale i soutěžní turnaj pro určitý počet hráčů však předpokládá to hlavní. Bez kulečníkového stolu to prostě nepůjde. Naštěstí je na trhu solidní výběr nejrůznějších typů, velikostí i cenových nabídek, záleží pouze na tom, jaké je cílové využití této hry.

Profi versus zábava

Profesionální kulečníkový stůl má své určité parametry a danosti, které tomuto druhu vyhrazenému pro komerční účel a použití nesmějí chybět. Naopak pro domácí zábavu jsou určeny dětské a jiné stoly s hrací plochou, včetně veškerého příslušenství. Na trhu dokonce existují firmy, které kulečník vyrobí přímo na míru.

Stačí pouze znát patřičné rozměry, požadavky, potřeby klienta a nároky, přičemž takto vyrobený a instalovaný hrací stůl by měl maximálně vycházet vstříc klientské veřejnosti.

Kulečník můžete mít i doma, zdroj: kokiskashop.cz
Kulečník můžete mít i doma, zdroj: kokiskashop.cz

Dokonalý servis

Mezi poslední nápady v zakázkové výrobě tohoto sortimentu se řadí tzv. multifunkční stoly, které se sejmutím horní desky stanou kulečníkovou plochou, zvoucí ke hře, sportu i zábavě.

Za použití kvalitního dřeva či lamino desky může být takový kousek nábytku dokonce elegantním doplňkem prázdného nebo volného prostoru, sladěný interiér bude navíc vypovídat o vkusu a kulturnosti majitele. Co víc si přát? Domácí komfort a relaxační zóna v jednom, to s sebou nese prodej kulečníkových stolů a není vůbec nereálným řešení pro toho, kdo ví, co chce.