Stěhování Brno
Bydlení

Stěhování Praha – profesionálové s léty zkušeností

Ať se to týká bytu, rodinného domu nebo firemních prostor, stěhování je operace, které se mnozí z nás během svého života nevyhnou. Důvodů může být mnoho – nová práce, partnerský vztah, zakládání rodiny, prodej firmy, nákup firmy, změna místa podnikání a určitě mnoho dalších. Mohlo by se zdát, že je to vlastně hrozná „brnkačka“ a že člověk prostě jen zavolá na nějaké číslo a zbytek se tak nějak stane sám. No, může to tak být, ale to neznamená, že stěhování na člověka neklade žádné nároky a že on sám je v tomto procesu zcela neaktivní a vše se děje kolem něj bez jeho účasti.

Stěhování Brno

Ještě před akcí

Stěhování čehokoli kamkoli jakýmkoli způsobem se neobejde bez elementární přípravy a rozvahy. A to celé ideálně s asistencí konkrétního pracovníka stěhovací firmy, který vašim úvahám dá konkrétní rámec v čase i prostoru. Vy sdělujete, co chcete provést, on vám dává na vědomí, jak to lze uskutečnit. Neváhejte nás proto kontaktovat mailem na stehovanilevnepraha@gmail.com nebo na telefonu +420 723 123 100.

Skříně z IKEA versus Soustruh a vybavení operačního sálu

Je masivní rozdíl mezi stěhováním bytu samotného člověka a plně vybaveného lékařského zařízení – ale kvalitní stěhovací firma zvládne obojí. V tomto ohledu vždy upozorněte pracovníka firmy na netypická břemena – hudební nástroje, těžké trezory, sochy, obrazy či citlivou techniku. Zkrátka cokoli, co pravděpodobně nelze stěhovat běžným postupem a co vyžaduje zvláštní přístup a pozornost.

Stěhování levně Praha

Praktická předpříprava

Společnost  Stěhování levně Praha zajišťuje stěhování po Praze a v rámci celé České republiky i do zahraničí – nejčastěji na Slovensku, v Rakousku a Německu. Pracovníci vám bez problémů poskytnou obalové materiály – krabice, folie, výplně, bublinkové folie a další příslušenství podle specifických potřeb stěhovaného inventáře. Zdarma zapůjčíme i vratné přepravky.

Podle vámi sdělených informací o vzdálenosti cílové destinace, termínu stěhování a celkovém rozsahu stěhovacích prací Vám zpracujeme cenovou kalkulaci. Součástí stěhování může být i likvidace nepotřebného nábytku, odpadu, haraburdí z nepoužívaných prostor nebo i stavebních sutin. V takovém případě Stěhování levně Praha zajistí adekvátní kontejner a odvoz všech komodit na sběrné dvory, tedy celkovou ekologickou likvidaci.

stěhování

Samotná operace

Podle velikosti břemen a celkového rozsahu stěhování zajistěte dostatečné parkovací prostory, případně upozorněte místní úřady na plánovanou akci – s dostatečným předstihem.

V den samotného stěhování mějte prosím vše připravené tak, aby bylo možné jednotlivé položky již jen přenést do stěhovacího vozu, ať už ručně, nebo pomocí vozíků či zvedacích plošin. Našim pracovníkům tak usnadníte celý proces a vy ušetříte za čas trávený celou operací. Jakékoli neplánované komplikace jsou nepříjemné pro obě strany, snažme se jim tedy co nejvíce předejít.

Je samozřejmé, že se specifickým nábytkem vyžadujícím například demontáž na místě, stráví pracovníci firmy Stěhování levně Praha delší dobu. Je ovšem nepříjemné, pokud se něco takového dozví a na místě, protože to rozhazuje harmonogram celé operace.

Stěhování levně

Stěhování levně Praha je tu pro vás

Ať už máte jakékoli dotazy, nejste si jisti svou situací nebo chcete některé informace upřesnit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit pomocí mailu nebo kontaktního telefonu. Základem naší rodinné firmy je vysoce individuální přístup, který už ocenili mnozí před Vámi.