vestavěná šatna
Bydlení

Skříň podle vašich představ

Hledáte novou skříň do svého bytu, ale v obchodech narážíte na zcela nevyhovující provedení? Jedna skříň má málo polic, druhá je zbytečně úzká a do třetí byste nevměstnali všechno sezónní oblečení? Pak zapomeňte na složitý výběr typizovaných skříní v nákupních centrech s nábytkem a vyberte si vysněnou skříň přesně na míru z pohodlí domova online!

vestavěná šatna

Do ložnice nebo předsíně?

Ať už hledáte vhodné vestavěné skříně do ložnice, chodby či dětského pokoje, vždy se  v první řadě rozmyslete, jaké vnitřní uspořádání vám bude nejlépe vyhovovat. Jestliže ve svém domově nemáte pokoj věnovaný přímo šatně, jak tomu často bývá v amerických filmech, pak budete zajisté rádi, když vestavěné skříně budou nejen plnit praktickou funkci, ale zároveň poslouží jako moderní nadčasový prvek v místnosti. Při navrhování volte dostatek polic, šuplíků a nechejte si dostatek prostoru pro zavěšení oblečení na šatní tyč. Máte-li na skříň dostatek prostoru, pak jednotlivé systémy ukládání různě kombinujte, aby vznikla mozaika a skříň byla skutečně multifunkční.

Pokud má nová vestavěná skříň sloužit jako vestavěná šatna třeba také pro vybavení domácnosti, ložní prádlo a bytový textil, pak se nebojte ani hlubokých polic s většími rozestupy. Stejně tak je pouze na vás, zda sáhnete po klasických, levných křídlových dveřích anebo půjdete prostorově úspornou cestou posuvných dveří, jež se dají opatřit zrcadlem či dekoračními lištami.

Online na přání

Díky nezávazné cenové nabídce budete přesně vědět, kolik vás bude nová skříň stát financí. Praktické a detailně řešené videonávody vám pomohou při instalaci skříní a kompletní postup při objednávce je popsán na webových stránkách. Inspirujte se galerií navržených skříní a najděte si  pro vás ideální kombinaci materiálů a barev, aby byl výsledek z nové skříně maximálně inspirující a potěšující.