regály
Bydlení

Vybavení do kanceláře i vašeho obchodu

Každý prostor vyžaduje systematické rozvržení a utřídění podle vašich představ. Ať už se jedná o půdu nebo sklepní kóji, kam schováváte sezónní věci, kompoty od babičky nebo nepotřebné harampádí. Mnohem snadněji docílíte přehledného roztřídění věcí různých velikostí díky šikovným přepravkám. Jejich pevná, stabilní a tvarově stálá konstrukce zajišťuje pohodlnou manipulaci s různými břemeny bez poškození či větší námahy. Navíc rozdělení do plastových boxů a přepravek dá i místnostem, kam se chodí málo popřípadě zcela výjimečně, jasný řád, a vy se tak snadněji zorientujete a najdete vše, co potřebujete.

Regálové systémy vás překvapí cenou i stabilitou

Získat přehled nad všemi věcmi bývá častým problémem v zaměstnání. Bez boxů, přepravek a beden nelze zajistit bezpečný převoz ovoce, zeleniny, pečiva či lahůdek a stejně tak masa. Přepravky pořídíte od profesionálního prodejce, který působí v oblasti skladovacích systémů a dokáže vám navrhnout individuální řešení tak, aby maximálně vyhovovalo vašim požadavkům a předčilo vaše očekávání. Více než 20 let zkušeností se projevilo na návrzích i realizaci skladových řešení pro velké společnosti i menší firmy. Proto volte regály osvědčené kvality od odborníků!

Kapacita skladovacích prostor

Ať už provozujete klasický sklad, do něhož chcete vměstnat co nejvíce přepravek se zbožím, eventuálně hledáte způsob uspořádání volných místností pro své podnikatelské záměry, nechejte si poradit od zkušených profesionálů, s nimiž se vaše plány promění v reálný čin. Přepravky dostupné v mnoha materiálových variantách jsou určené na potraviny, dílenské vybavení, papírový sortiment i pracovní věci a vždy se dají různě kombinovat. V nabídce samozřejmě nechybí ani kovové a plastové skříňky, kufry a v neposlední řadě trubkový systém, jehož montáž zvládne každý kutil sám.