kulečníky
Bydlení Zahrada

Luxusní dárky pro malé i velké sportovce

Letní počasí doslova vybízí k oslavám a hrám na čerstvém vzduchu! Proto se nezapomeňte připravit na rodinnou sešlost či posezení s přáteli u grilu, kde nesmí zároveň chybět komfortní zahradní nábytek a kvalitní ochrana před deštěm. Pokud nemáte dostatečně velkou terasu, pergolu nebo markýzu proti dešti, vyzkoušejte vlastnosti zahradního stanu, popřípadě altánu s doplňkovým příslušenstvím.

Altány se dají koupit v různých rozměrových variantách s bočními stěnami, díky nimž získáte dostatek soukromí a uniknete zraku zvědavých sousedů. Zahradní stany jsou rovněž ideálním řešením ve chvíli, kdy pořádáte větší slavnost, svatbu pod širým nebem nebo tematicky zaměřenou party s těmi nejbližšími. Zahradní stan dokáže pojmout nábytek, lehátka, gril a zároveň poskytnout dostatek prostoru pro volnou zábavu.

Odpoledne ve sportovním duchu

Jestliže bojujete s nedostatkem místa na zahradě a vážně nechcete, aby vám hosté poničili pracně vybudované skalky s květinami, vybavte se fotbalem ve zmenšené verzi. Hráči nemusí běhat po hřišti, zcela jim stačí malý prostor okolo sebe a přitom stolní fotbal zabaví malé i velké návštěvníky! Detailní provedení za použití materiálů nejvyšší kvality slibuje dlouhá léta užívání bez poškození a vad. Stolní fotbálek je mobilní, takže jej z party stanu můžete ustavit třeba v obývacím pokoji nebo na chodbě. Fotbalovou hru si užije i více hráčů najednou, takže vám odpadnou starosti s vymýšlením dalšího programu.

Elegantní zábava pro fajnšmekry

Velké oblibě se těší též kulečníky. Kulečníkové stoly se sice úplně nehodí do venkovních prostor, dají se ale koupit za solidní peníze a stát se ozdobou haly, volného pokoje či hernu. Máte-li doma v rodině někoho, kdo fandí kulečníku a rád by jej osobně vyzkoušel, nabízí se možnost nákupu mini kulečníku, jenž se stane vkusným doplňkem kanceláře a stejně tak domácí pracovny. S chytrými hrami už nebude žádná oslava a rodinná akce pokulhávat!