Dům a stavba

Nová garážová vrata pod taktovkou zkušených odborníků

Zvažujete-li nová vrata do garáže, nezáleží na tom, zda vlastníte starší dům v původním stavu, novostavbu či hledáte nová vrata pro chalupu. Důležité je svěřit se do rukou opravdových profesionálů, za něž hovoří více než 25 let zkušeností, komplexní servis včetně řady pozitivních recenzí od spokojených zákazníků. Vyberte si ideální variantu vrat a zhodnoťte svou nemovitost efektivně a chytře.

Jaký model vrat vybrat?

Moderní garážová vrata mohou mít mnoho podob způsobů otevírání i barevného zpracování. Velké oblibě se těší dekory dřeva i jednobarevné varianty. Řešení otevírání se může různit, vždy záleží na vašich požadavcích a možnostech, jež garáž nabízí. Pokud bojujete s místem uvnitř garážového prostoru, oceníte praktická dvoukřídlá vrata s možností rychlého průchodu kdykoliv bude potřeba. V nabídce seženete plechová vrata v nezatepleném i zatepleném provedení, což oceníte v případě, že svou garáž v zimních měsících využíváte třeba jako dílnu. Rafinovaný způsob otevírání prezentují posuvná vrata s otevíráním do boku garáže. Tím pádem nejste v prostoru stropu limitováni místem a můžete tam jednoduše umístit třeba žebříky nebo jinak využít stropní místo. Levnější variantu pak  představují výklopná vrata s pestrým výběrem dekorů.

Populární a cenově dostupné

U novostaveb často můžete vidět sekční vrata s ručním i elektrickým pohonem otevírání. Ani v tomto případě se nemusíte obávat malého výběru designu. Dekor snadno sladíte například se vstupními dveřmi a okny. Populární jsou též rolovací vrata, jež se dají snadno montovat do nových domů i starších garáží. Tato varianta se dá označit jako nejvíce variabilní pro snadnou montáž. Výrobce garantuje dlouhou životnost, pokud by ale přeci jen došlo k poškození jednotlivých lamel, kdykoliv je snadno vyměníte za nové. Svěřte se do rukou odborníků a nechejte si vypracovat nabídku nových vrat do garáže. Uvidíte, že tato investice se vám velmi rychle vrátí v podobě pohodlného ovládání, zhodnocení nemovitosti a významného snížení úniku tepla.