Dům a stavba

Jak rekonstruovat vaše bydlo s úsporou času a peněz bez stresu?

poptavej.cz
poptavej.cz

Zní vám to jako ideál? Jako rajská hudba pro vaše uši? Ať již chcete upravit vnitřní prostory vašeho bytu či domu, nebo se chcete pustit do úpravy exteriéru, existuje možnost, jak se vyhnout nejen stresovým situacím, ale především jak sehnat kvalitní firmu či řemeslníky a to jednoduše přes internet.

Jak naplánovat a realizovat rekonstrukci?

Tak přesně pro tento účel jsou tu poptávkové systémy, které Vám bez finančních nákladů a zcela nezávazně obstarají nabídky od ověřených stavebních firem a řemeslníků. Díky jednoduchému zadání poptávky, které je zcela zdarma a zároveň nezávazné, zjistíte jaké máte možnosti realizace a za jakých podmínek.

Právě díky internetovým projektům, jako je třeba Poptávej.cz, již není třeba zdlouhavě hledat na internetu firmy v různých katalozích a žádat je o jednotlivé kalkulace a nabídky. Ba naopak. Firmy vypracují nabídky vašemu požadavku na míru a vše vám zašlou přímo do e-mailu, kde si již sami vyberete z možností realizace vaší poptávky.

Rekonstrukce s úsporou, zdroj: poptavej.cz
Rekonstrukce s úsporou, zdroj: poptavej.cz

Jak zadat poptávku?

Zadání poptávky jako takové je proces na zhruba 2 minuty vašeho času. Do formuláře na stránkách Poptávej.cz zadáte veškeré vaše požadavky spolu s úpřesněním lokality realizace poptávky a vašich požadavků na realizaci. Čím více vyspecifikujete vaše přání, tím přesnější nabídku od firem a řemeslníků obdržíte.

Teď už jen vyčkáte a za několik málo hodin vám začnou do e-mailu přicházet nabídky odpovídající přímo vašim požadavkům a přáním.

Jaké úpravy bydlení jsou aktuálně nejvíce poptávány a řešeny?

Právě obdobím jara startuje tzv. Stavební sezóna, tedy období, které si samo říká o realizaci nejrůznějších stavebních úprav.

Nejčastěji jsou tak poptávány především následující úpravy: zateplení, realizace nové střechy, základová deska, pokrývač, podlahové vytápění, rekonstrukce bytu nebo kompletní výstavba rodinného domu či dřevostavby.