nadzemní bazény
Zahrada

Sníte o bazénu? Pořiďte si ho!

Snem mnohých majitelů nemovitosti se zahradou bývá vlastní bazén. Toužíte po něm i vy? Tak svůj sen změňte ve skutečnost! Není to žádná věda. Poradíme vám, jaký bazén si vybrat a kde seženete všechny důležité informace.

Nepopiratelné výhody vlastního bazénu

V soukromém bazénu na zahradě zažijete příjemný relax po práci nebo o víkendu. Vyhnete se přeplněným koupalištím a rybníkům, kde nevíte, co se pod vámi hýbe. Navíc je skvělé, že do svého bazénu můžete zajít i po „zavírací době“. Soukromá party u bazénu už nemusí být doménou jen drahých hotelových resortů, můžete ji pořádat u sebe doma! Pokud máte tento obrázek před očima, přestaňte snít. Bazén může být váš!

Plastové bazény nejrůznějších tvarů

Skvělý poměr ceny a kvality nabízí plastové bazény, jež si navíc můžete nechat vyrobit na míru přímo pro vás. Kromě oválného nebo obdélníkového si přejte jakýkoliv tvar podle své fantazie. Přání vám bude splněno. Vlastníte-li menší pozemek, nabízí se plastové kruhové bazény, v nichž také najdete to pravé soukromé osvěžení ducha i mysli.

Plastové bazény jsou vyrobené z kvalitního polypropylenu, který vydrží velkou zátěž, jsou odolné proti UV záření a zdravotně nezávadné. Jejich barva je konstantní, díky čemuž se rovněž stávají krásným doplňkem vaší zahrady.

Bazény nevyžadující žádné stavební zásahy

Dalším typem jsou takzvané nadzemní bazény, jež jsou cenově dostupnější, neboť nevyžadují žádný stavební zásah na vašem pozemku. Bývají také prostorově méně náročné. Nabízí se v zajímavých elegantních designech, dobře se udržují a snadno opravují. I v tomto typu bazénu se příjemně ochladíte, což v horkých letních dnech rozhodně oceníte vy, vaše děti i přátelé, které pozvete.

Obraťte se na specialisty z firmy Izoplast, nechte si poradit a příští léto už vás na koupališti možná nepotkáme.