Zahrada

Jak uspořádat zahradní oslavu i pro 30 hostů?

Máte v plánu oslavit své narozeniny, výročí, pracovní povýšení nebo jinou příležitost velkolepou oslavou? Chystáte se pozvat většinu svých známých, rodinných příslušníků a kolegů z práce? Zjistili jste, že najednou máte přes 30 hostů, kteří se vám do domu nevejdou? I na konci října se dá udělat perfektní zahradní párty. Stačí vše správně zařídit a naplánovat. Jak na to? 

Důležitá je ochrana před deštěm a větrem

Nikdy se nemůžete spolehnout na to, že bude příjemné bezvětří, vysoké teploty a žádný déšť. Natož na přelomu října a listopadu. Pro všechny své hosty musíte mít připravený prostor, kde budou chráněni před deštěm, větrem a zimou. I když máte na zahradě pergolu, do ní se vám asi 30 hostů nevejde. Ideálním řešením vašeho problému jsou party stany. Jednoduché stany s kovovou konstrukcí a odolnými potahy na vrchní straně i na bocích.

půjčovna párty stanů

Můžete si půjčit a kombinovat

Kvalitní nůžkový party stan vyjde i na 10 000 Kč. Na jednu oslavu by to byla zbytečně velká investice. Naštěstí si ho nemusíte kupovat, ale stačí jednorázově půjčit. Kvalitní půjčovna párty stanů nabízí k půjčení několik variant a velikostí párty stanů. Ty se dají libovolně napojovat a kombinovat. Můžete vytvořit i různé sekce. V jednom stanu bude jídelní sekce, v dalším se bude sedět, v dalším tančit a nezapomínejte ani na dětský koutek.

A co vybavení? 

Velmi důležitým vybavením jsou plynové zářiče a panely. Pro své hosty musíte zajistit teplé prostředí. Nezapomínejte na dostatečné množství míst k sezení. Každý host musí mít své místo. Postačí lavice a stoly, které si také můžete půjčit. Kompletní servis pro vaši akci zajistí například firma AZ Rent.

sety lavic a stolů

Tento specialista na půjčování zahradních párty stanů nabízí i kompletní výbavu – sety lavic a stolů, grily, výčepní zařízení a další výbavu. Ke každé zahradní oslavě se grilované pokrmy hodí nejlépe. Letos je ještě můžete udělat na půjčeném grilu, ale na příští rok už si můžete postavit zahradní gril a krb vlastní. A to dokonce vlastními silami. Jak na to, se dozvíte v tomto článku.