led pásky
Bydlení

Led žárovky uspoří energii

Ať už si doma nebo v kanceláři svítíte zářivkami, lampami, závěsnými či zápustnými svítidly, nevyhnete se výměnám žárovek. Upřednostněte moderní LED druhy, protože jen tímto způsobem uspoříte dost spotřebované energie.

Vysoká životnost a nízká spotřeba

Není divu, že klasickým žárovkám rapidně ubývá popularita. Vždyť při porovnání s LED žárovkami zjistíte, že mají přibližně desetkrát vyšší spotřebu elektrické energie. Tam, kde požadujete svícení po delší čas, určitě se vyplatí. Životnost se se pohybuje kolem 50 000 hodin provozování. Znamená to, že výměna neprobíhá tak často. Jestliže vám vadí vyšší pořizovací cena, zkuste využít akční nabídky na https://www.ledakce.cz/, jistě si vyberete potřebné množství. Kromě interiéru zkuste tyto druhy použít k osvětlování odstavných ploch, parkovišť a budov.

Řešení pro obtížně dostupná místa

Máte ve vašem domě místa, kde jen těžce nainstalujete běžná svítidla? V tomto případě zvolte LED pásky, které snadno vyřeší tento problém. Vynikají vysokou ohebností. Skládají se ze samolepící pásky a základní desky s rovnoměrně rozmístěnými LED čipy. Po instalaci a připojení k elektřině se po celé délce rozsvítí. Nejde o nákladnou záležitost, dokonce je připevníte velice jednoduše. Uvidíte, jak se okamžitě změní vzhled domácích a pracovních prostorů. Kromě interiéru se dají uplatnit také ve venkovním prostředí.

Konkrétně osvětlíte například kuchyňské pracovní desky, skříňky, zrcadla na tmavších místech, okraje střechy, okolí oken, schodů, podlah, cesty, chodníky, bary, obývací stěny, akvária, terária apod. Nechybí široký výběr barevných odstínů. Při používání potřebujete vyhovující trafo, které může napájet více pásků najednou. Zapojuje se tolik kusů, aby to odpovídalo maximální hodnotě trafa. LED pásky se dodávají v několika metrech, které se dají nastříhat na různé délky.