Reality

Jaké byty jsou u FINEP aktuálně v nabídce?

finep_logo_CSSpolečnost FINEP se řadí mezi špičkové developery a to nejen v České republice. Své působení začala tato společnost již v roce 1995. Hlavní náplní je nabízet prodej nových pražských bytů všem lidem – bez ohledu na věk a společenskou prestiž. Které lokality jsou aktuálně v nabídce?

Nové bydlení v Praze u FINEP může najít prostě každý. Zde je přehled tří nejpopulárnějších a nejžádanějších projektů, které tato společnost momentálně nabízí. Tyto projekty jsou odlišné lokalitami i výstavbou. Ovšem vždy se jedná o moderní stavby ve vysokém standardu. O čemž se můžete přesvědčit při návštěvě vzorového bytu.

Praha 9 – Prosek Park IV

Projekt Prosek Park byl zahájen již v roce 2009, kdy začaly práce na první etapě této výstavby. První etapa byla již dokončena a prodána. Další etapa Prosek Park IV je aktuálně v prodeji. Jedná se o byty na prodej v Praze 9, které jsou nabízeny netradičně v družstevním vlastnictví.

Prosek Park IV tvoří jeden rezidenční dům s 88 byty, zdroj: finep.cz
Prosek Park IV tvoří jeden rezidenční dům s 88 byty, zdroj: finep.cz

Družstevní vlastnictví je vhodné především pro mladší rezidenty. Rozlohy bytů v této výstavbě jsou od 1+kk (od 26 m2) až po 4+kk (do 103 m2). Mezi jednotlivými výstavbami jsou naplánovány zelené pláně, takže si ani nebudete připadat jako ve velkoměstě, ale spíše jako v klidné zóně maloměsta.

Praha 10 Hostivař – nad Přehradou I

Projekt Nad Přehradou v Hostivaři představuje opravdu moderní bydlení. Jedná se o moderní výstavbu bydlení v Praze. Tato výstavba dokonale kombinuje výškové budovy s nízkou zástavbou. V první etapě projektu byla postavena jedna výšková budova, okolo které brzy přibudou přilehlé nízké mezonetové byty. Aktuálně jsou na prodej tyto byty v Praze 10 v tomto bytovém objektu.

Bytový projekt Hostivař Nad Přehradou před dokončením, zdroj: finep.cz
Bytový projekt Hostivař Nad Přehradou před dokončením, zdroj: finep.cz

Projekt je učen pro všechny skupiny rezidentů. Vyžití zde najdou milovníci sportu i relaxace. Vzhledem k lokalitě i typu výstavby se projekt nad Přehradou stává velice oblíbenou destinací.

Praha 5 – Britská Čtvrť

Projekt Britská Čtvrť patří mezi nejpopulárnější výstavby společnosti FINEP. O její oblibě svědčí i fakt, že v současnosti probíhá již čtvrtá část výstavby a v plánu je pátá, tentokrát opět ve formě družstevního bydlení. Jedná se o rezidenční projekt s výjimečnou architekturou. Daná lokalita i architektonické řešení celé stavby a okolí jistě dokáže uspokojit i ty nejnáročnější rezidenty.

Britská čtvrť v Praze 5 - Stodůlkách, zdroj: finep.cz
Britská čtvrť v Praze 5 – Stodůlkách, zdroj: finep.cz

Všechny etapy projektu jsou postaveny s bezbariérovým přístupem, takže jsou určeny opravdu všem. Výborná dostupnost do centra města je také důvodem stále vzrůstající obliby projektu Britská Čtvrť. Tyto nové byty Praha Stodůlky se tak mohou stát i vašim domovem.