výkup nemovitostí za hotové
Bydlení Dům a stavba Reality

Bydlení snů? Bez realitky to nepůjde

výkup nemovitostí za hotové

Získat domov, který by splňoval všechny vaše požadavky, byl navíc v lukrativní lokalitě a v neposlední řadě vás nestál majlant, může být velmi těžká disciplína. To stejné platí i v případě, kdy očekáváte reálný odhad nemovitosti při jejím prodeji, přičemž chcete utržit co nejvyšší částku a zároveň neotálet s prodejem několik let. Víte, jak funguje odhad ceny nemovitostí, jaká je provize realitní kanceláři za zajištění všech administrativních úkonů a kdy se platí daň z prodeje nemovitosti? Nejen tyto otázky vám zodpoví odborníci na nemovitosti.

Když chcete koupit i prodat

Online nabídka realit vám potvrdí, že zájem je o městské byty, rozlehlé pozemky i nedokončené novostavby. V nabídce najdete atraktivní domy i byty napříč celou republikou, a to k prodeji i pronájmu. Pomocí jednoduchého online formuláře zjistíte, kolik je odhadovaná cena právě za vaši nemovitost. Za více než 22 let zkušeností na českém realitním trhu se řadí společnost mezi špičky v oboru a pracuje s reálnými čísly na základě detailních průzkumů. Kdo shání peníze ihned, je ochoten jít s cenou níže a zajistit si tak výkup nemovitostí za hotové. Zkušený profesionál vám poradí také v otázce smluv, klíčových dokumentů při prodeji i nákupu jakékoliv nemovitosti. Obvykle totiž jedna smlouva nestačí.

Za provizi to máte bez starostí

Jestliže si chcete ušetřit starosti, vyplatí se svěřit se do rukou realiťáka, jenž vám připraví první zprostředkovatelskou smlouvu, kdy může být vybraná realitní kancelář exkluzivním prodejcem, tedy jediným. Při prodeji nebo nákupu pak následuje smlouva rezervační neboli zavazující se k zaplacení zálohy zpravidla v řádu několika tisíc korun. Tím si kupující pojistí nemovitost do doby, než vyřídí nezbytné papíry v bance a získá finanční prostředky. Následně přichází kupní smlouva, v mezikroku pak smlouva o smlouvě budoucí kupní a následně smlouva o úschově kupní ceny. Tím je zajištěna bezpečnost finančních prostředků. V neposlední řadě podepisujete návrh na vklad do katastru. Velmi zajímavé a aktuální články vám budou inspirací například ze zdroje https://www.maxima.cz/blog/vykup-nemovitosti-vykup-domu-a-bytu-za-hotove.