výroba plastových oken plzeň
Reality Rekonstrukce

Výroba oken Plzeň

výroba plastových oken plzeň

Okna jsou nedílnou součástí fasády domu. Dodávají mu styl a vzhled, ale současně se podílejí na tepelných úsporách. To pochopitelně platí v případě nových oken, která jsou navržena tak, aby vyhovovala vysokým nárokům nízkoenergetických nebo pasivních domů. Se starými okny, která netěsní a neizolují hluk, velkou parádu neuděláte. Jednou přijde čas, kdy budete muset přistoupit k jejich výměně.

Kdo šetří, má za tři

Kdo chce ušetřit za spotřebu energií při vytápění rodinného nebo bytového domu, většinou se rozhodne pro výměnu oken a následné zateplení fasády. Při výběru vhodných oken se jako první nabízejí plastová. Zákazníky z Plzeňského kraje bude především zajímat výroba plastových oken Plzeň. V Třemošné najdete společnost PGOkno, která se zabývá výrobou plastových oken za použití špičkového německého systému Kommerling.

Jaké jsou výhody plastových oken?

Okna Plzeň vynikají výbornou tepelnou a zvukovou izolací. Systém Kommerling umí nabídnout i okna se speciální úpravou proti vloupání. Na výběr je několik desítek dekorů a barev od těch přírodních až po výrazné odstíny, které lze přizpůsobit stylu fasády a vytvořit na ní díky tomu dominantní prvek. K plastovým oknům si případný zájemce může pořídit zároveň i žaluzie, rolety a další doplňkové příslušenství, jako jsou vnitřní a vnější parapety, sítě proti hmyzu. Firma zajistí také montáž plastových oken, které si u ní zákazník vybral na www.pgokno.cz.

Jak se správně starat o plastová okna?

Minimálně dvakrát do roka je třeba plastová okna a rámy zbavit prachu a špíny. Ta se totiž s oblibou usazuje právě na rámech a UV záření ji do nich doslova zapéká. Uvolněné kliky a úchyty je nutné dotáhnout a pravidelně byste měli ošetřovat kování, čím se zachová pohyblivost jejich funkčních dílů. Není však možné na ně použít nátěrové hmoty. Okna byste neměli umývat čisticími prostředky, které obsahují kyseliny, zásady nebo abrazivní látky, mohly by je totiž poškodit.