Ostrava pvc dveře
Bydlení Rekonstrukce

Kvalitní dveře si žádají kvalitní montáž

Říkáte si, že vaše staré vstupní dveře už nejen kazí celkový dojem při pohledu na váš dům, ale také jejich užitné vlastnosti nejsou, co bývaly? Výměna starých dveří za nové PVC dveře není nijak náročnou záležitostí, ale přesto je žádoucí obrátit se na profesionály, kteří mají s tímto typem instalací dlouholeté zkušenosti. Proč s tímto krokem neotálet?

Výhody plastových dveří a oken

Plastová okna si své místo vydobyla záhy po objevení na trhu a v dnešní době jsou zcela běžnou záležitostí. V případě PVC dveří byl „nástup na scénu“ poněkud pozvolnější, ale i ony si už získaly mnoho příznivců a jsou stále častější volbou i těch nejnáročnějších zákazníků.

Ve prospěch PVC dveří a oken hovoří nejen příznivá cena, ale také mimořádně snadná údržba a dobré izolační vlastnosti. Ovšem i zde lze narazit na méně kvalitní výrobky a také neseriózní služby. Přitom správná montáž má zásadní vliv na spolehlivost a životnost PVC dveří.

Ideálním řešením samozřejmě je, když stejná firma vám PVC dveře nejen dodá, ale rovnou je i namontuje. Díky tomu budete mít jistotu, že nedošlo k jejich poškození neodbornou manipulací a nebyly porušeny podmínky záruky. Vyvarujete se rovněž zbytečných průtahů. Nutné je pevné ukotvení dveří, ovšem bez nežádoucího prohnutí profilu a trvalých deformací, které by zhoršily užitné vlastnosti. Vhodné je podívat se na reference dané společnosti a její zkušenosti.

PVC dveře od společnosti Triogas, s. r. o.

V Opavě i Ostravě PVC dveře dodává a montuje společnost Triogas, s. r. o. Pole její působnosti je však mnohem větší, proto například i ve Valašském Meziřící PVC dveře dodává právě tato společnost. Svou činnost započala už v roce 2006 a od té doby dbá na kvalitu nabízených oken i dveří a spokojenost zákazníků.