masivní poste
Bydlení

Masivní postel – král mezi nábytkem

Možná také stojíte před otázkou, zda se pouštět do rekonstrukce bydlení anebo vás napadá otázka, jestli vůbec lze vylepšit stávající domov? Na obě otázky je řešením masivní nábytek, s nímž dosáhnete maximálního vyřešení úložných prostor, nadčasového vzhledu a též vnesete do pokojů svěží nádech přírody. Kromě špičkového provedení na vás čeká precizní nábytek sladěný do posledního detailu s přirozenou strukturou dřeva.

masivní postel
masivní postel

Jaký dekor u vás vyhraje?

Nábytek z masivu může mít mnoho podob. Jednotlivými kusy chytře zaplníte prostory v bytě či domě a rozhodnete-li se pro investici do masivního nábytku v dětském pokoji, můžete si být jisti, že vydrží od prvních měsíců až po studentská léta. Masivní postele působí na první pohled robustním dojmem, proto jsou vhodné třeba pro jedince s vyšší váhou. Velmi brzy si zvyknete na skutečnost, že postel nemusí vrzat při každém otočení a pohybu. Díky široké online nabídce si můžete vybrat ideální kombinaci barev a materiálů, aby nové kousky nábytku perfektně zapadly do stávajícího stylu. Vkusně zařídíte chodbu, ložnici i kuchyňský kout.

Zaměřte se na postel

Postele z masivu mají oproti svým konkurentům mnoho benefitů. Byť jsou čalouněná lůžka velmi oblíbená, stále nedosahují takové popularity jako dřevěné modely. U nichž se totiž používá skutečné dřevo ve svém přírodním tónu. K posteli lze jednoduše doladit noční stolky, komody a skříně s hlubokými policemi i prostorem pro zavěšení oděvů. Postel z masivu pořídíte v mnoha rozměrech. Jestliže řešíte otázku s nedostatkem místa, vsaďte na postele s úložným prostorem, jejichž stabilní konstrukce a prostor pod matracemi nabídne další místo pro ukládání věcí. Kromě manželských postelí jsou v nabídce též modely s vysokým čelem i jednolůžka vhodná pro mládež. Vybavte svůj domov špičkovým nábytkem a těšte se z přírodního dřeva, které oživí každou místnost a dodá interiéru nadčasový vzhled.