Bydlení

Sháníte někoho, kdo vám pomůže s vyklízením nemovitosti? Už nemusíte!

Také si říkáte, že než se stěhovat, je lepší vyhořet? Z tohoto omylu vás vyvede každý, kdo jednou skutečně vyhořel. Vězte, že i taková činnost, jakou je stěhování, může být radostí. Obzvláště, pokud se stěhujete do lepšího. A pokud na ty nejtěžší práce delegujete na ty, pro něž jsou denním chlebem. 

Zdaleka ale nemusí jít jen o stěhování. Pěkné vrásky na čele může přidělat i vyklízení domů z pozůstalosti. Zatímco při stěhování jde hlavně o to všechno dobře zabalit, přemístit z bodu A do bodu B a tam zase vybalit, u vyklízení bytu či domu po zesnulém příbuzném se zase všeho musíte zbavit. A to rozhodně není jen tak. 

Kam se vším? 

V první řadě si budete muset rozmyslet, jak s veškerým vybavením naložíte. Starým nábytkem, koberci, oblečením, nádobím atd. Vše budete muset přebrat, zachovalé kousky si možná nechat, nebo darovat, a zbytek vyhodit. No jo, ale kam, že? Máte v podstatě dvě možnosti: buď si objednáte sběrný kontejner, nebo se obrátíte na ty, kteří se vyklízením nemovitostí zabývají. My doporučujeme druhou možnost. 

Vyklízení nemovitostí není jen tak

V hlavním městě a jeho okolí vám byt i dům perfektně a rychle vyklidí například profíci ze společnosti Prodafi (na internetu hledejte pod odkazem vyklízení bytů v Praze). Nejen vyklidí, ale i uklidí a odvezou vše, co nebudete potřebovat. A spolu s bytem vám vygruntují i sklep, ať už v něm je cokoliv. Zaměstnanci společnosti Prodafi se skutečně hned tak něčeho nezaleknou. 

Žádný holubí trus ani černé skládky

Spolehlivě vás zbaví k holubího trusu z vašich parapetů, z balkonu, terasy, proskleného atria, lodžie i půdy. A k tomu zaneřáděné prostory i vydezinfikují. Ale nejenom to. Vznikla vám na pozemku černá skládka? Nevadí. Profíci z Prodafi vás zbaví i ji. Zkrátka poskytují kompletní vyklízecí služby od A do Z. A pozor, uklízení na celém území České republiky.