Plastová okna
Bydlení

Okno do vašeho domova je jako pohled do duše

Ať už bydlíte v domě či bytě anebo se chystáte na opravy své chalupy, vždy začínejte, jak se říká, od podlahy. A pokud máte podlahové krytiny hotové, neopomíjejte ani důležitá okna a dveře. Jsou to právě okna, jež do místností pouští denní světlo a prosvětlují interiér. Jestliže jsou vaše okna již stará, dobře netěsní a potřebují kompletně vyměnit, vyberte si z vysoce kvalitních materiálů a provedení. Budete překvapeni, jaké možnosti dnes stavební trh nabízí. Rozhodně si ale vybere každý, ten, kdo dává přednost plastové klasice, nadčasovému hliníku i přírodním materiálům.

Plastová okna slibují dobrou životnost

Stanou-li se vaším favoritem plastová okna, vybírejte si špičkové profily od předních výrobců. Plastová okna mají celou řadu benefitů, dobře se udržují, mají vynikající tepelné úspory a navíc vás finančně nezruinují. Mezi výhody patří též dobrá zvuková izolace a jednoduchou péči bez potřeby nátěrů. Plastová okna seženete v tradičním bílém provedení, popřípadě pak v desítkách dekorů dřeva a jednobarevných provedeních. V tom se výrazně liší od tzv. eurooken. Dřevěná okna z českého dřeva jsou mořená i v místech, kde se nachází uzavřené spoje. Byť je celá řada zákazníků ke dřevu skeptická, stojí za zvážení jeho výhody. Působí elegantním dojmem, silně izolují a na některých místech jsou jednoduše ideální volbou. Tato okna sice vyžadují pravidelné nátěry, o to déle vám však budou sloužit a snadno se ovládat.

Profesionální servis a zaměření zdarma

Pokud stavíte, rekonstruujete anebo hledáte vhodné řešení oken, využijte bezplatného poradenství. Konzultace i zaměření oken je zdarma a navíc vám zkušený odborník poradí, zda jsou pro vás vhodná špaletová okna či jiná. Velmi moderní možnost bydlení dnes představuje hliník. Hliníková okna se vyznačují lehkostí, odolností a vysokou životností. Navíc se s ním dá pracovat i v případě, že se rozhodnete pro atypická a velkoformátová okna.