Bydlení

Nafukovací matrace je ideální nejen jako lůžko pro návštěvy

zdroj: vyprodeje.net

Když se řekne nafukovací matrace, představí si mnozí jednoduché lehátko používané pro vodní radovánky. V dnešní době se však možnosti využití díky rozmanitosti velikostí a typů zcela zásadně změnily. Jak?

Moderní nafukovací matrace může sloužit jako náhradní postel třeba pro návštěvu. Užijete si jí i na zahradě místo lehátka a děti si na ní příjemně odpočinou po obědě. Během několika okamžiků je připravena k použití, stejně jako sbalená a uložena v případě, že ji zrovna nepotřebujete. Rovnoměrné rozložení vzduchu zajišťuje několik komor, ochranou proti nechtěnému vyfouknutí je pak bezpečnostní ventil.

Semišový povrch je příjemný

Povětšinou jsou moderní nafukovací matrace vyrobeny z gumového materiálu, který má svrchní část semišovou, tudíž je velice příjemné na matraci ležet i bez jakéhokoliv potahu.

Kdy a kde nafukovací matraci využijete?

Popisovaná matrace je vhodná nejen jako lůžko pro hosty, oceníte ho i na výletech či dovolené (nejen pod stanem). Díky malé váze a rozměrům nezabírá v zavazadle příliš mnoho místa. Pevný materiál je odolný, a tak se nemusíte bát protržení větvičkou či kamínky. Navíc se jednoduše čistí. Mohou si tak na ní hrát děti a používat ji třeba místo trampolíny.

Nafukovací matrace pro celou rodinu zdroj: vyprodeje.net

Nafukovací postel pro dlouhodobé používání

K dostání jsou i matrace s propracovanou konstrukcí – měkkým rámem. Ty slouží i k dlouhodobému spaní, aniž by to jakkoliv snížilo pohodlí při odpočinku. Tato varianta představuje dostupnou možnost pro všechny, co se často stěhují, a tak pro ně nemá význam pořizovat si pevný nábytek.

Hledáte-li tedy zařízení, které budete využívat pro hosty nebo k jiným obdobným ojedinělým příležitostem, pak volte základní typy nafukovacích matrací. Jak už však bylo napsáno výše, speciální druhy mohou plně nahradit běžné lůžko.

A máme pro vás tip na závěr, nafukovací postele, trampolíny nebo třeba poštovní schránky můžete koupit výhodně i ve výprodejích například na www.vyprodeje.net

1 komentář

Komentáře nejsou povoleny.