Bydlení Rekonstrukce

Koupelnové žebříky na elektřinu nabízejí vysoký komfort

shutterstock.com

V dnešním článku se blíže podíváme na koupelnové žebříky. Jako zástupce jsme zvolili značku Thermotec, která nabízí ideální poměr cena/výkon. Jaké jsou výhody tohoto řešení a hodí se i do vaší domácnosti?

I elektrické vytápění může být úsporné

Na trhu je celá řada řešení koupelnové vytápění, pokud se rozhodnete pro elektrické napájení, zkuste úsporné koupelnové žebříky Thermotec. Starší přímotopy totiž spotřebují příliš mnoho elektrické energie. Oproti tomu koupelnové topení Thermotec ušetří až 40 procent energie, kterou by klasické přímotopy spotřebovali.

Thermotec je zárukou vysoké kvality

Thermotec je německou značkou, která na své produkty poskytuje záruku 30 let na funkčnost a řadí se mezi nejúspornější řešení vytápění koupelen, které lze na trhu pořídit. Kromě toho vám obstarají komfortní ovládání a regulaci teploty díky zabudovanému dotykovému regulátoru s podsvětlenými tlačítky.

Klíčem k úsporám je přesná a včasná regulace

Koupelnové radiátory Thermotec mají dvouhodinové časovače a samozřejmostí je ochrana proti přehřátí topného tělesa. Pokud byste měli o koupelnový žebřík Thermotec zájem, výhradním prodejcem produktů této německé značky je eshop www.topeni.cz, kde jsou k dostání také další topná tělesa a příslušenství do jiných místností.

Koupelnové žebříky Thermotec jsou k dostání ve dvou výškách 770 a 1775 milimetrů při zachování šířky 600 milimetrů. Výkonově menší model disponuje 400 W a větší model pak 800 watty.

Thermotec patří mezi přední dodavatele topných systémů, který se zaměřil na inovativní řešení a vysoce komfortní ovládání regulace teploty, které koresponduje s potřebami moderní rodiny. Doplňkově tak lze topení regulovat pomocí mobilního telefonu nebo vzdáleného počítače či s pomocí centrální řídicí jednotky. Používejte technologie 21. století!