Reality

Klamovka je vzpomínkou na velkou barokní slávu Prahy

Přemýšleli jste už nad otázkou, kde se usadit a založit rodinu? Tedy jinak řečeno, zapustit kořeny, najít si atraktivní zaměstnání a poklidně zestárnout. A navíc dobře investovat, protože vložit peníze do nemovitostí znamená v dlouhodobém horizontu vždy zhodnocení.

Krátkodobé výkyvy trhu, které trvají někdy i měsíce, na toto opravdu nemají téměř žádný vliv. Připraveny jsou malometrážní byty, ale i varianty 4+kk, které jsou určené spíše pro početnější domácnosti. Jejich výměra je skutečně velkorysá a výrazně přesahuje hranici stovky metrů čtverečních. Jinak řečeno, nabízí se velmi útulný a vzdušný domov.

Prostředí, kde se klade důraz na zeleň

Ráno se jen podíváte z oken a tam bude příroda. Je tohle váš sen, priorita do budoucích let? Jistě, právě na to se myslelo, když se začaly stavět byty na Smíchově. Pohodový den v obklopení přírody po návratu z pracovního procesu je už připraven, stačí si jen objednat slunce. 

Obchody, restaurace, ale i různorodé zázemí pro volný čas se už hlásí o slovo. Klamovka je plná zeleně a myslí i na sportovce. V okolí si můžete užívat cyklistické výlety a vyzkoušet také inline bruslení, zdejší parky jsou ideální příležitostí.

Dostupnost MHD je vždy prioritou

Potřebujete na metro nebo se chcete dostat do centra? Míříte na letiště? Pak je třeba rychlá a komfortní přeprava, ale tu pražská MHD snadno zajistí. V docházkové vzdálenosti od bytu je zastávka autobusu, s nímž se dostanete kamkoliv. Bydlení na Praze 5 je tedy určeno i těm, kdo často cestují, ať už kvůli práci nebo zábavě. Anglický park je odkazem rodiny Clam-Gallasů, můžete si proto kdykoliv udělat procházku zdejší barokní historií. Chybět tu pak nebude ani několik lékáren v okolí, což je pro rodiny s dětmi určitě víc než praktické.