Novostavby Praha
Reality

Praha nabízí nové byty v prémiové rezidenci

Hlavní město přezdívané jako stověžaté srdce Evropy láká na nové rezidence v lukrativních částech se spoustou zeleně v okolí. Bez ohledu na to, zda hledáte domov pro svou rodinu, investiční příležitost nebo kvalitní zázemí pro obchodní cesty, je Břevnov ideální volbou.

Novostavby Praha

Nové byty přímo u rybníka

Nové byty Praha 6 jsou důkazem, že bydlení v pulsující metropoli plné kontrastů lze i s přírodou okolo sebe. Nové byty na Břevnově designéři zasadili do zelené oblasti, kde nechybí třeba rybník Vincentinum, ideální prostor pro trávení volného času s dětmi i sportování a odpočinek ve dvou. Rozhodnete-li se pro nové byty Praha, jež jsou součástí rezidence, můžete těžit z výborné lokality, díky níž jste za chvíli v nákupním centru, přírodu máte doslova na dlani a do historického centra města se dostanete hned několika způsoby členité dopravy.

Celý rezidenční projekt tvoří tři bytové domy se sedmi až devíti podlažími, což dává místu nádech harmonie a klidu. Samotný bytový design svěřili developeři do rukou zkušených profesionálů, díky nimž vzniklo dokonalé místo pro život. Nabídka bytů je přitom koncipována tak, aby zaujala náročné zákazníky i mladé rodiny s dětmi a limitovaným rodinným rozpočtem. Novostavby Praha nabízí budoucím majitelům praktické menší, a přesto velmi vzdušné byty, i velkoformátové bydlení s luxusní terasou a impozantním výhledem.

Bydlete už v létě 2023

Právě nyní máte jedinečnou příležitost vybrat si ze stále atraktivní nabídky bytů včetně dispozic. Jednotlivé byty se pyšní zajímavým prostorovým řešením za použití nadstandardních materiálů. Neutrální barvy jdou ruku v ruce s celkovým konceptem nového domova. Kromě bytů jsou k dispozici rovněž nebytové prostory. Domov v Břevnově by rozhodně měli zvážit zákazníci toužící po pohodovém bydlení s dostatkem zeleně a možnostmi, jak trávit volné chvíle. Těšit se totiž můžete i na upravenou severní část členitého venkovního prostoru, kde vznikne relaxační zóna i hřiště.