Reality

Představujeme bytové projekty Harfa Park a Nad Přehradou

zdroj: finep.cz
zdroj: finep.cz

Po nových bytech v rezidenčních domech je stále vysoká poptávka. Tyto byty mohou svým obyvatelům nabídnout moderní vybavení, promyšlené dispozice i upravené okolí. Developerská společnost Finep reaguje na úspěšné projekty rezidenčního bydlení v Praze a pokračuje třetí etapou výstavby projektu Nad Přehradou a dokonce již šestou etapou rezidenčního bydlení Harfa Park. Představme si tyto projekty blíže.

Harfa Park VI

V pražských Vysočanech vyroste již šestá etapa rezidenčního bydlení Harfa Park. V šesté etapě vzniknou dva bytové domy, které budou navazovat na předchozí výstavbu. Jednotlivé bytové domy jsou uspořádány tak, aby mezi nimi vznikly klidné vnitrobloky s prostorem pro zeleň, odpočinek na čerstvé vzduchu i dětské hřiště. V přízemí bytových domů jsou umístěny komerční prostory, kde najdete prodej potravin, kadeřnictví a další služby.

Ve dvou desetipatrových domech bude situováno 175 bytových jednotek. Vybírat bude možné ve všech dispozicích od 1+kk (cca 30 m²) až po prostorné 4+kk (s rozlohou až 116 m²). Jedná se o žádané byty na prodej v Praze 9. Každý byt je navíc doplněn o balkon, lodžii nebo terasu. Dostatek parkovacích míst zajistí parkovací stání v podzemních garážích i na venkovních stáních v prostoru mezi jednotlivými domy.

Harfa Park VI, zdroj: finep.cz
Harfa Park VI, zdroj: finep.cz

Lokalita

Praha Vysočany se vyznačuje dokonalou občanskou vybaveností. Centrum velkoměsta je přímo na dosah a samotné Vysočany se mohou pyšnit rušným velkoměstským životem. Pokud chcete užívat všechny vymožeností velkoměsta, je pro vás Harfa Park tím pravým bydlením.

V blízkém okolí bytového komplexu naleznete nákupní galerii Fénix Vysočanská. Sem můžete vyrazit nejen za nákupy, ale také za zábavou do 3D kina či restaurací. Pro sport a relax zde naleznete fitness centrum, solárium nebo masážní salon.

Pouhé čtyři minuty jízdy autem se také nachází Galerie Harfa, kde se najdete přes 160 obchodů, zajímavý Dinopark a pro sportovce kluziště a sportoviště. Milovníci sportu i kultury ocení blízkost O2 areny.

Za hezkého počasí se můžete vydat na procházku kolem břehů říčky Rokytky, která je lemována zelení. V bezprostřední blízkosti Harfa Parku také naleznete 3,5 km dlouhou dráhu pro in-line bruslení.

Rodiny s dětmi mohou využít 1,4 km vzdálenou mateřskou i základní školu. Ve stejné vzdálenosti najdete také množství středních škol – gymnázium i střední odborné školy a učiliště.

Doprava

Do centra Prahy se přepravíte během pouhých 12ti minut. Nejbližší stanice metra trasy B – Vysočanská je od komplexu vzdálena 2 km. Ovšem v těsné blízkosti Harfa Parku naleznete tramvajovou zastávku Kabešova a pouhých 500 metrů je vzdálena také autobusová zastávka Nádraží Libeň. Vlakem můžete cestovat z nedalekých nádraží Praha Libeň a Praha Vysočany.

Nad Přehradou III

Na předělu Horních Měcholup a Hostivaře vyroste třetí etapa projektu Nad Přehradou. V jednom desetipatrovém domě vznikne 50 nových bytů v Praze 10 s dispozicemi od 1+kk (29 m²) až po 4+kk (největší byty v této dispozici mají až 127 m²). Nespornou výhodou je možnost volby zařizovacích prvků dle přání klienta. Parkování zajišťují podzemní garážová stání.

Hostivař - Nad Přehradou III, zdroj: finep.cz
Hostivař – Nad Přehradou III, zdroj: finep.cz

Lokalita

Bytový komplex Nad Přehradou je umístěn ve velmi klidné lokalitě, přesto však nabízí plnou občanskou vybavenost. Klidné bydlení v blízkosti zeleně ocení mladé páry, rodiny s dětmi i starší lidé.

Nákup potravin zajistíte v 750 m vzdáleném nákupním centru s prodejnou Albert, dále se zde nachází také lékárna a bankomaty.

Vodní nádrž Hostivař a její okolí plné zeleně láká ke klidným procházkám. Naopak trochu akce najdou sportovně založení lidé v blízkém rekreačním zařízení, na tenisových kurtech, golfovém hřišti nebo v bazénu.

Nedaleký park potom nabízí výborné podmínky pro bruslaře. V bezprostřední blízkosti naleznete základní školu a v dochodové vzdálenosti rovněž dvě školy mateřské.

Doprava

Výborné dopravní spojení zajišťuje hromadná doprava. Autobusové zastávky Livornská a Bolevecká jsou vzdáleny pouhé dvě minuty chůze od objektu. Odtud se během deseti minut přepravíte na stanici metra C – Háje nebo na stanici metra A – Skalka. Využít můžete také nedalekého Nádraží Hostivař.

Společnost FINEP již 20 let nabízí komfortní nové byty na prodej. Můžete si vybrat z desítek volných nebo připravovaných bytových jednotek po celé Praze.