Pojištění majetku a odpovědnosti
Reality

Majetkové pojištění: Chraňte se před nenadálými situacemi

Pojištění dokáže ušetřit mnoho starostí a zajistí vám tak klid v každodenním životě. Pojištění domova se vždy vyplatí, jelikož vás chrání před nenadálou situací, ať už se jedná o přírodní živly či třeba zloděje.

Pojištění majetku a odpovědnosti

Proč se pojistit?

Pojištění majetku a odpovědnosti se vám vyplatí pro ochranu domu nebo bytu před bouří, povodní či požárem. Pomůže vám však zmírnit škodu také v případě, že vám či sousedovi vyteče pračka. Chrání vás však také v případě, že si omylem zabouchnete dveře či ztratíte klíče. Jedná se o nemilé situace, které se v běžném životě mohou stát každému z nás. Pojištění se hodí také pro případ, že omylem rozbijete zboží v obchodě, či někoho zraníte při sportu. Existuje celá řada dalších situací, ve kterých se vyplatí být pojištěný.

Možnosti pojištění

Majetkové pojištění umožňuje pojistit si různé věci. První z nich je rodinný dům či rekreační stavba až se dvěma byty. Vztahovat se samozřejmě může také na nemovitost ve stavbě či byt v osobním vlastnictví. Pojistit si můžete domácnost, ať už trvale obydlenou či rekreační. Majetkové pojištění však lze využít také pro budovy s podnikatelskou činností do poloviny obytné plochy, vybavení kanceláře, ordinace, či garáž, bazén a řadu dalšího. Odpovědnost je s limitem až deset milionů korun.

Majetkové pojištění

Výhody

Pro sjednání pojištění toho mnoho nepotřebujete, celý proces je snadný a rychlý. Vědět potřebujete pouze velikost obytné plochy své domácnosti nebo nemovitosti. V ceně jsou základní i katastrofická rizika jako je rozbití skla, škody způsobené zvěří, zkrat na elektromotorech, pojištění elektroniky a další. K pojištění získáte také nonstop asistenční službu, kterou můžete zdarma využít v nouzi. Využít lze také zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců.

Majetkové pojištění nabízí mnoho výhod, které oceníte v nouzi. V případě, že vás potká nenadálá událost, můžete se obrátit na pojišťovnu, která vám s řešením problému pomůže.