nové byty Praha
Reality

Nové byty a ateliéry v Praze

Mnoho lidí se stěhuje do Prahy z různých důvodů, vždyť jde o velice žádanou lokalitu. Pokud uvažujete o trvalém přestěhování, určitě se vyplatí sehnat něco nového a moderního, a to na místě, kde existují předpoklady pro ideální žití.

nové byty PrahaKvalitní bydlení ve spolupráci se špičkovými architekty

Spolupráce se špičkou v oboru se pokaždé projeví kvalitně odvedenou prací u nových nápadů. Developerské projekty Praha vsadily na respektování přirozené potřeby člověka a věnují se realizování projektů pomocí skvělých architektů, materiálů s vysokým standardem a s potřebou odvádět pouze perfektní práci. Byty Na Vackově najdete v pěti objektech podél Malešické ulice. Ateliéry, byty od 1+kk až 5+kk a nebytové prostory se realizují v poklidné části Horního Žižkova. Dokončení prvních bytů se plánuje na druhé pololetí roku 2020, předání bude následovat začátkem roku 2021. Bytová plocha se maximálně využívá. Stavba probíhá s ohledem na přísun přirozeného denního světla a na dobrou vzdušnost. Nechybí balkony, střešní terasy, lodžie a předzahrádky. Naleznete tady prostorná zákoutí mezi jednotlivými objekty, kde se chystají přízemní byty se zahrádkami. Každý si vychutná dostatek soukromí a prostornost.

Novostavby Praha s pěkným výhledem

Jak by se vám zamlouvalo žít tam, kde se naskytne pěkný výhled ze stráně? Konkrétně se jedná o Michelskou stráň, kterou najdete nedaleko centra, ale současně dost stranou od velkoměstského ruchu. Rezidence Hadovitá je tvořena pěti nadzemními podlažími a třemi podzemními. Nové byty Praha přirozeně kopírují svažitý terén a celkově vypadají elegantně a nadčasově. Prostředí se zalíbí všem, kdo potřebují nedaleký obchod, školu, restauraci, sportovní vyžití, zastávky tramvaje, autobusu, lékárnu nebo bankomat. Vše objevíte na jednom místě. Způsob zdejšího života mohou vyzkoušet milovníci prostorných i minimalistických bytů.