sruby Woodlife
Dům a stavba

Roubené a srubové domy

Bydlet v domu, který je celý postavený ze dřeva má bezesporu své nezaměnitelné a jedinečné kouzlo. A přesně na roubené a srubové domy se my ve Woodlife specializujeme. Individuální přístup a přání zákazníka jsou pro nás prioritou. Vytvoříme domov přesně podle vás, ve kterém se skloubí vaše představy se specifickým nádechem dřevěného materiálu. 

sruby WoodlifeRoubené a srubové domy

Mezi největší přednosti roubených a srubových domů od Woodlife patří určitě jejich velmi dobré termo-izolační schopnosti. Díky tomu si uvnitř domu udržíte příjemné teplo v zimních chladných měsících, kdy je potřeba topit, a na jaře tuto schopnost oceníte, až se vám do ruky dostane účet ze energie. Roubené a srubové domy Woodlife ale nabízí i další výhody. Jejich unikátní vnitřní klima má na člověka příjemné antistresové účinky a působí jako prevence proti civilizačním nemocem. Na přírodní a vzdušné prostředí také dobře reagují lidé trpící respiračními nemocemi nebo alergiemi. 

Pro realizaci projektů vybíráme a používáme jen to nejkvalitnější smrkové, borové či cedrové dřevo. Výhody těchto dřevin, jako je vůně, zadržování tepla, nebo barva, mají pozitivní vliv na vnitřní pohodu obyvatel srubů nebo domů a pomáhají najít opětovnou symbiózu mezi člověkem a přírodou. Tyto druhy dřeva jsou nejlepší pro stavbu i proto, že velmi dobře dokáží uvnitř sebe schraňovat vodu, což je nejvíce znát v horkých letních měsících. Všechny naše dřevostavby navíc vyrábíme z certifikovaných dřevin, takže vám nabízíme až 36 měsíců záruku. 

Srubové domy Woodlife

A proč se naše dřevo stavby Woodlife těší tak velké oblibě? Pokud se rozhodnete pro naše sruby Woodlife, můžete se těšit na individuální přístup, kdy nebude problém projednat všechny přání a zakomponovat je do návrhů. A pokud vás něco napadne během stavby? Díky dřevěnému materiálu, se kterým se výborně pracuje, není problém udělat interiérové změny i za chodu. Není náhoda, že naše objekty byly už poněkolikáté vybrány do soutěže dřevostavba roku.