Reality

Byty Na Vackově – metropolitní bydlení uprostřed zeleně

Představte si bydlení uprostřed zeleně, v blízkosti nejrozmanitějších hřišť, sportovišť nebo koupaliště, v dosahu městské dopravy, metra i vlaku, nedaleko od školy, školky, ale i zdravotnického zařízení, poblíž různých kulturních zařízení a divadel, a hlavně s možností parkování. Takové místo že v Praze neexistuje? Budete se divit, ale nejen, že existuje, ale právě v této oblasti nyní probíhá výstavba a prodej 347 nových bytů, ateliérů a nebytových prostor v rámci projektu Byty Na Vackově.

Žižkov

Žižkov – zelené srdce Prahy

Třetí pražský obvod má nejvíce parků a zelených ploch z celé Prahy, kromě toho většina parků prošla v posledních letech rekonstrukcí a nabízí místo pro relaxaci i aktivní odpočinek. V parcích můžete jezdit na kole, kolečkových bruslích, ale stejně tak si zahrát stolní tenis, zacvičit si ve venkovní posilovně nebo využít hřiště na frisbee či pétanque, případně nechat děti vyřádit na dětských hřištích. Z tohoto pohledu jsou byty v Praze na Žižkově ideální pro rodiny s dětmi, sportovní nadšence a milovníky přírody a zeleně.

byty v Praze na Žižkově

Komfortní a moderní byty

V projektu Byty Na Vackově se nabízejí byty o dispozičním řešení od 1+kk po 5+kk, v přízemí včetně předzahrádek, ve vyšších patrech včetně balkonu nebo lodžie. Maximálně dvanáctipodlažní budovy jsou rozmanitě členité a nebudou tvořit jednolitý monolitický blok. Právě zajímavá asymetrie umožňuje u bytů balkony a lodžie různých velikostí, k tomu je vnitřní prostor řešen tak, aby byla maximálně využitá vnitřní plocha. Prodej těchto bytů na Praze 3 byl již zahájen, k předávání bytů dojde v průběhu roku 2021. 

Prodej bytů na Praze 3

Žižkov v novém hávu

Dříve měl nálepku chudinské a nevzhledné čtvrti, dnes je Žižkov moderní a pulzující čtvrtí s obrovským potenciálem. K tomu je ze Žižkova všude blízko a má skvělou dopravní dostupnost, současně je veškerá občanská vybavenost v dosahu. Projekt Byty Na Vackově tak přináší nejen možnost příjemného bydlení v metropoli, ale nabízí i zajímavou investiční příležitost.