sprchový box
Bydlení Rekonstrukce

Kvalitní sprchové dveře – základ do každé koupelny

Sprchové kouty jsou stále oblíbenějším vybavením českých koupelen, protože představují úspornější variantu a rychlejší způsob, jak se v létě osvěžit či naopak v zimě na sebe nechat dopadat kapky horké vody. Ať už se rozhodnete pro chytrý sprchový box či dáte přednost pouze prostornému sprchovému koutu, záleží pouze na vašich prostorových možnostech a v neposlední řadě i financích.

Výhody sprchového boxu

Sprchové boxy vás zaujmou nejen kvalitou zpracování, ale také příslušenstvím, které zahrnuje masážní trysky a rádio. Sprchové masážní boxy se skvěle hodí do menších, typicky panelákových koupelen, protože nezabírají mnoho místa a oproti vaně jsou výrazně ekonomičtější na provoz. Použité materiály se velmi dobře udržují a zvolíte-li vyšší vaničku, určitě ji využijete i pro jiné účely.

Sprchové kouty vyžadují pouze jeden prvek a to jsou odolné sprchové dveře. Na výběr máte z mnoha rozměrů i způsobů otevírání. Tradiční posuvné dveře šetří místo stejně jako shrnovací varianta. Moderní jsou též zalamovací dveře anebo modely s otevíráním do prostoru. Nejen sprchové dveře posuvné pořídíte za skvělé ceny online, a ještě si budete moci vybrat z mnoha designových zpracování a povrchových úprav, které odpuzují vodu a též vodní kámen.

Hledejte inspiraci pro nové dveře do niky

Ať už se rozhodnete pro posuvné dveře či jiné modelové řady, zajímejte se, zda je jejich instalace možná na obě strany. Pokud máte v koupelně rovněž vanu, vybavte ji praktickou zástěnou. Matné zástěny oceníte zejména v případě, že je vaše koupelna spojena s toaletou. Umyvadlo opatřete též designovou baterií. Dnes si můžete vybrat i zajímavě řešené dřezové baterie za super ceny! Luxusní bydlení je na dosah ruky a nemusí stát žádné závratné sumy, stačí jen hledat správnou inspiraci a ušetřit díky výhodnému online nakupování.